comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Alanyaspor - Trabzonspor maçı sonu olaylar!

22 Haziran 2020, Pazartesi 23:44
Alanyaspor - Trabzonspor maçı sonu olaylar!

Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor maçının ardından iki takım yöneticileri arasında olay çıkarken, başkanlar sert bir şekilde tartışma yaşadı. 

FutbolArena - Süper Lig 28. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan ve 2-2 sona eren müsabakanın ardından olaylar çıktı. Trabzonspor yöneticileri hakeme tepki gösterirken, yine maç sonu iki takım yöneticileri arasında gerilim yaşandı.
 

Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor maç sonu olayları


Trabzonspor yöneticileri maçın hakemine tepki gösterirken, ardından Alanyasporlu yöneticiler ile Trabzonsporlu yöneticiler arasında gerginlik yaşandı. 

AHMET AĞAOĞLU VE HASAN ÇAVUŞOĞLU SERT TARTIŞMA
Öte yandan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Aytemiz Alanaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu arasında çok sert tartışma yaşandı. İki başkan da oldukça sinirliydi. Protokol tribününde yaşanan olayların ardından saha içinde de bir anda ortalık karışınca güvenlik güçleri araya girdi. 

AHMET AĞAOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, maç sonu FutbolArena Trabzon Muhabiri Nurgül Günaydın'a, "Son dakikadaki golün ardından inanılmaz küfürler yedik." şeklinde konuştu." 
Öte yandan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan ise, Ertan Süzgün'e yaptığı açıklamada "Tek bir şey söyleyeyim. Bu sistem değişecek. Hem de çok kısa zamanda." dedi. 


Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!