comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağoağlu: 'Trabzonspor adalete inanların takımıdır'

29 Temmuz 2018, Pazar 19:43
Ahmet Ağoağlu: 'Trabzonspor adalete inanların takımıdır'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu kulübün 51. yıl kutlamalarında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor'un Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu'ndakİ 51. yıl kutlamalarında Başkan Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. 


Trabzonspor'un 51. yıl kutlamaları 


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoağlu, 51. yıl kutlamalarında şu açıklamaları yaptı:

"TRABZONSPOR UMUDUN, SEVDANIN VE ADALETE İNANANLARIN TAKIMIDIR" 
Trabzonspor umudun, sevdanın, adalete inananların takımıdır. Tüm Trabzon'un gözbebeğidir bu takım. Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor'un ifade ettiği değerlere gönül veren milyonların, hepimizin bordo mavili renklere emek veren ve bu kulübe inananların takımıdır. 

"BU ŞEHİRDE BİR ORUÇ, BİR DE TRABZONSPOR TUTULUR DİYENLERİN TAKIMIDIR"

Trabzonsporlu futbolcuların fotoğraflarını keserek defter yapan küçük çocukların, bu uğurda ölümü göze alanların takımıdır. Trabzonspor üyelik belgesini diplomasının yanına asanların takımıdır. Bu şehirde bir oruç, bir de Trabzonspor tutulur diyenlerin takımıdır. 

"ZOR KELİMESİNİN HİÇBİR ANLAM İFADE ETMEDİĞİ KENTTE YAŞIYORUZ"

Bugün yarım asırı deviren Trabzonsporumuz, büyük taraftarı ve köklü camiasıyla yarını kucaklamaya hazır. Önünde kocaman bir gelecek onu bekliyor. Zor günlerden geçiyoruz ama zor kelimesinin hiçbir anlam ifade etmediği kentte yaşıyoruz. Sadece imkansız olan bizim için biraz zaman alır. Bugün yönetim kurulu olarak ne yapıyorsak, kulübümüzün geleceğinin daha sağlam temellere yükselmesi için yapıyoruz. İnanıyoruz ki, taraftarımızla yan yana dayanışma ve karşılıklı anlayış içerisinde bunu başaracağız. Bizim güzel bir marşımız var. Onun sözlerinde olduğu gibi, bu sevda sonsuz bir sevda bizim için. Bu yüzden sonsuza dek hep sürecek. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"