comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması: "1-2 oyuncu daha..."

06 Ocak 2021, Çarşamba 18:18
Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 


"SON 2 MAÇTA OYUNUN HAKİMİYDİK"
Karagümrük ve bu maçta hakimiyet bizdeydi. Az önce istatistiklere de baktım. 600'a yakın pas yaptık. Göztepe'nin pas oranının iki katına yakın. Bunlar tabii futbolu güzelleştiren, seyir zevkini arttıran unsurlar. İlerleyen haftalarda taşlar yerli yerine oturacak. Netice itibariyle 3 puanı aldık. 

"HOCANIN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ 1-2 OYUNCU DAHA VAR"

Transfer konusuyla ilgili şunu söyleyeyim. Hocanın talepleri doğrultusunda görüştüğümüz isimler var. Kamuoyu farklı değerlendiriyor olabilir. Berat da netice itibariyle geçen sene Haziran'dan beri görüşme halinde olduğumuz, hatta Ağustos döneminde transferini gerçekleştirmeyi düşündürdüğümüz oyuncuydu. Hocanın da belirlediği direkt isimlerden biriydi. Biraz belki sıkıntılı süreç yaşadık ama netice itibariyle dün akşam hem Berat, hem kulübüyle anlaştık. Süreç neyi gösterir onu bilemiyorum ama 1-2 oyuncuyla daha temas halindeyiz. İsimlere takılmayalım, bizlere zarar veriyor. Berat'ın transferinde çok ciddi sıkıntılar yaşadık. İsimleri öne attığınız zaman sizleri takip edenler tarafından beğeni topluyor olabilirsiniz ama bizim işimizi zora sokuyorsunuz. 

"KARALAR BAĞLAMANIN ALEMİ YOK"

Geçen sene Liverpool. Herkes kendi takımından sorumlu. Birden bire karaları bağlamak, farklı yorumlarda bulunmak çok doğru bakış açısı değil. Geriye baktığımız zaman yanılmıyorsam 23-24 maç var. Geçen sene 34 maç oynandı ligin genelinde. Ligin başında inişli çıkışlı takımlar var. Geçen senenin ilk 3'ündeki Başakşehir ve Sivasspor şimdi nerede? Bir hayli gerideler. Savunma mekanizması oluşturmuyorum. Bazen ayağınız taşa takılabilir. Hata da yapmış olabilirsiniz. Ancak yapılan hata varsa, o hatalardan dönülmeyecek diye bir şey yok. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!