comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Obi Mikel itirafı

01 Temmuz 2019, Pazartesi 13:35
Ahmet Ağaoğlu'ndan Obi Mikel itirafı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Obi Mikel'in transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Obi Mikel'in transfer sürecinde yaşananlarla ilgili konuşan Ağaoğlu, "Basında çıkan haberler nedeniyle Mikel'i 1,3'e alacakken 1,5 milyon euroya aldık" dedi. 

"TRANSFERLERİ BU KADAR ÇOK HABER YAPMAK KULÜPLERE ZARAR VERİYOR"
"Mikel'i 1,3 milyon euroya alacakken, haberlerin çıkmasının ardından 1,5'a bitti. Bu transfer haberlerini önceden vermek, kulüplerin para ve oyuncu kaybetmesinden başka hiçbir işe yaramıyor. Yapabiliyorsak bizdeki futbolcuların değerlerini yükseltmeye çalışalım. Dışarıdan alacağımız oyuncuların isimlerini basında bu kadar çok yazmak bize zarar veriyor."

"MIKEL TRANSFERİNİ ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN ALMADIK"

"Mikel'in parasının örtülü ödenekten verileceği yazılmış. Trabzonspor, Türkiye'nin en şeffaf kulübü. Bankalar Birliği ile yapılandırma anlaşması imzaladık. UEFA'nın kuralları ortada. Hayatları örtülü ödeneklerle geçenlerin bu tip haberleri yapması doğaldır. Trabzonspor'un gizleyecek hiçbir şeyi yok. Örtülü ödenekten 1 lira para almadık. Herkes böyle bilsin."

"ABDÜLKADİR VE YUSUF İÇİN TEKLİFLERİ KONUŞMAK BİLE İSTEMİYORUM"

"Bir genç oyuncu daha alacağız. Ayrıca stoper ve forvet kaldı. Halil Dervişoğlu için de 300 bin euro olan bonservis bedeli, haberlerin çıkmasının ardından 2 milyon euroya çıktı. Biz bu paraları veremeyiz. Abdülkadir ve Yusuf için teklif edilen rakamları konuşmak bile istemiyorum. Kesinlikle bu oyuncuların değerlerini yansıtmıyor. İkisinin de bizden gitmesi söz konusu olamaz."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)