comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Galatasaray ve Ümit Öztürk hatırlatması

22 Şubat 2019, Cuma 23:15
Ahmet Ağaoğlu'ndan Galatasaray ve Ümit Öztürk hatırlatması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Spor Toto Süper Lig 23. haftasında deplasmanda 3-1 kazandıkları Göztepe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

GALATASARAY HATIRLATMASI
İyi bir galibiyet oldu. Buna da ihtiyacımız vardı. Farklı nedenler, faktörler vardı ama ikinci yarıya iyi başlayamadık. Tüm Türkiye'nin gözü önünde bir takım sıkıntılar yaşadık. Olumsuzluklar yaşadık. Hepsi bir tarafa, Aytemiz Alanyaspor yenilgisi bizlere hiç yakışmayan bir maçtı. Hemen o maçın akabinde deplasmanda Göztepe'ye karşı kazanmamız, biraz da akıllı oynayarak kazanmamız 3-1'lik galibiyeti getirdi. "TARAFTARLARIMIZ OYUNCULARI DEĞİL, BENİ ELEŞTİRSİNLER"

Taraftarlarımıza bir mesaj vermek istiyorum. Kişisel olarak oyuncularımıza eleştiri yapılmasına karşıyım. Yapılacak eleştiri veya tepki varsa bana yapsınlar, bana göstersinler. Oyuncular canlarını dişlerine takarak oynuyor. Sakat sakat oynayan futbolcularımız var. Hatalar olabilir. Destekleri her şeyden önemli. Taraftar desteğini arkamızdan çekerse yere yapıştığımızın günüdür. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)