comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş açıklama: "Kulüpler Birliği açıklaması Trabzonspor'un üslubu değil"

04 Aralık 2018, Salı 17:40
Ahmet Ağaoğlu'ndan flaş açıklama:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla ilgili konuştu ve kendilerine herhangi bir metin gelmediğini söyledi. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor canlı yayına bağlanarak kulübün genel durumu ve Kulüpler Birliği'nin açıklamasıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 


Trabzonspor Haberleri: Burak Yılmaz ayrılıyor mu?


Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'la ilgili gelen soruya, "Kontratı devam eden oyuncularımız. Kontratı devam eden oyuncularımla neden yollarımı ayırayım? Ancak tabi ben daha önce bir politika yaptım. Değeri ödenen futbolcu kulüpten ayrılabilir." dedi. 

"GENÇ OYUNCULAR İZLİYORUZ"
Devre arası 1461 Trabzon'dan A takım kadrosuna dahil olacak oyuncularımız var. Alt yapıya önem veriyoruz. İzleme ekibimiz ülkenin her ilini tanıyor. Tüm maçları seyrediyor. Umut vadeden genç oyuncularızı izliyoruz. Bunun içinde yabancı oyuncular da olabilir. Düşük maliyetli genç ve yine tecrübeli oyuncular da takım içinde yer alacaktır. 3 yıllık süreç içinde uygulayacağımız programın temel taşları diyeyim. 

"KULÜPLER BİRLİĞİ METNİ YAYINLANANA KADAR BİZE BİR ŞEY GELMEDİ"

Konuşma salı günü oldu. Çarşamba günü Kulüpler Birliği metninin yollanacağı, görüş alınacağı ve uygun görülürse imzalayacaktık. Bize Kulüpler Birliği bildirisinin yayınlandığı saate kadar herhangi bir şey gelmedi. Bana söylenen şeklinin çok dışında bir bildiri olduğunu gördüm. Fikret Orman'la konuştum. Karışıklık olduğunu söyledi. 

"KULÜPLER BİRLİĞİ AÇIKLAMASININ ALTINDAKİ İFADELERİ AĞIR BULDUM"

TFF hata yapabilir. Kurullar hata yapabilir. Bunlar tartışılır. Kulüpler Birliği bildirisinin metnini altında yer alan ifadeleri ağır buldum. Bildirideki üslup Trabzonspor'un üslubu değil. Gereğinin yapılacağından bahsedilmiş. Neyin gereğini yapacaksınız?

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"