comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir transfer açıklaması

07 Haziran 2018, Perşembe 23:11
Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir transfer açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür transferleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu katıldığı iftar yemeğinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ağaoğlu, basın mensuplarına açıklama yaptığı esnada "Burak Yılmaz, Yusuf ve Abdülkadir'in gideceği iddia ediliyor. Ne söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt verdi. 


Trabzonspor'da son dakika transfer haberleri (Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür)


Yusuf, Abdülkadir ve Burak Yılmaz'ın gideceği söyleniyor sorusuna yanıt veren Ahmet Ağaoğlu, "Evet gittiler. Yusuf ve Abdülkadir milli takım kampına gitti. Burak ise Çeşme'ye gitti. 2-3 gün sonra geri döndü. Şu anda İstanbul'da ve biz 25 Haziran'da sezonu açacağız. O zamana nadar nereye gider gelirler bilmiyorum ama 25 Haziran'da bu futbolcuların hepsi kampa gelecek. 
 

Galatasaray, Burak Yılmaz ile görüştü mü?


Galatasaray'da transfer iddialarına bir yenisi daha eklendi. Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a gideceği iddia edildi. Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan Burak Yılmaz'a, Galatasaray'ın talip olduğu iddia edildi.

Yönetici Abdurrahim Albayrak'ın Burak ile görüştüğü ve yıllık 2.5 milyon euro önerdiği  ortaya atıldı. Ancak hem Galatasaray yönetimi hem de Burak Yılmaz “ Böyle bir görüşme olmadı. Doğru değil” ifadesi kullandı
Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.