comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a tepki: 'Neden 2. kanal?"

12 Haziran 2020, Cuma 23:41
Ahmet Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a tepki: 'Neden 2. kanal?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Göztepe maçının ardından A Spor'a konuştu. 

"LİDERİN MAÇI NEDEN İKİNCİ KANALDAN VERİLİYOR?"
Yayıncı kuruluş ikinci kanaldan yayınladık. Liderin maçını ikinci kanaldan yayınlamak nasıl bir düşüncenin ürünüdür? Bunu anlamıyorum. Liderin maçı varsa liderin maçı birinci kanaldan yayınlanır. Hangi takım olursa olsun. 

"TARAFTARSIZ FUTBOLUN TADI YOK"

Bu maçı Göztepe taraftarlarıyla oynamak ayrı bir zevk olacaktı ama ondan mahrum kaldık. İnşallah önümüzdeki yılda oynayacağımız maçlarda artık statlarımızda, seyirciyle oynarız. Seyircisiz futbolun gerçekten zevki yok. Bu bir mecburiyet. Mücaelenin bir parçası ve gereğini yerine getirmek zorundayız. 

"ENDİŞLERİM VARDI"

10 kişi kalmamıza rağmen takımın performansını beğendim. 3 haftadır tüm antrenmanları izliyorum. Böylesi bir mücadelede 10 kişi kalmamıza rağmen iyi oynadık. Geriye düşsek de maçı çevireceğimiz inancındaydım. 90 gün futboldan uzak kalındı. Bu işin psikolojik tarafı var. Ne şekilde takımı etkileyeceği yönünde endişelerim vardı ama o endişeler yersiz kaldı. 7 maçı da aynı ciddiyet ve mücadeleyle oynamak zorundayız. 

"HEDEFİMİZ 2+1 SÜPER KUPA DA VAR"

Fenerbahçe, zirve mücadelesinin gerisinde kaldı. Ligde fazla beklentisi yok gibi görünüyor. Tabi kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemiyorum. Kupaya Fenerbahçe biraz daha fazla önem veriyor. Vermesi de doğal. Bizim hedefimiz 2 kupa. Hatta 2+1 Süper Kupa da var. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!