comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a: 'Korkmayın ya!'

13 Ocak 2020, Pazartesi 13:02
Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a: 'Korkmayın ya!'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi. Ahmet Ağaoğlu, "Suni tartışma ortamları yaratarak, Türk futbolunu 3-5 sene öncesine çekmeye çalışanların yazdığı senaryoda biz olmayacağız" dedi.

"SÖYLEDİKLERİMİZDEN PEK BİR ŞEY ANLAMAMIŞLAR"
"Trabzonspor bir oyuncu transfer ettiği zaman, menajerine ödenecek tutar kuruşuna kadar KAP'a açıklanır. Açık ve net olarak Trabzonspor'un bütün gelir ve giderleri kamuoyu ile paylaşılıyor. Görünen o ki, söylediklerimizden fazla bir şey anlanmamış. Yazılı bir açıklamayla bunu ellerine vereceğiz, bir de öyle okusunlar."

"SİYASETTEN HİÇBİR MADDİ GELİR OLMAMIŞTIR"

"Herhangi bir milletvekili veya bürokratın bir kulüple ilgili yapacağı herhangi bir işlem paraya bağlanıyorsa hangi amaçla yapıldığı belli oluyor. Hayatları yıllarca gizli ve örtülü bir şekilde sürdürenlerin bakış açısı bu. Kesinlikle ve kesinlikle maddi herhangi bir şey söz konusu değil."

"KORKMAYIN YA, DAHA VAR!"

"Benim veya teknik direktörümün herhangi bir kulübün adını anarak eleştirdiğimizi gördünüz mü? Bütün rakiplerimize saygı duyuyoruz. Bizim mücadelemiz sahada. Suni tartışma ortamları yaratarak, Türk futbolunu 3-5 sene öncesine çekmeye çalışanların yazdığı senaryoda biz olmayacağız. Kendi yazdıkları senaryolarda kendileri oynasın. Şota'nın dediği gibi, "Korkmayın ya, daha olmadık daha var. Bu kadar korkmayın."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)