comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Abdullah Avcı açıklaması

11 Ocak 2023, Çarşamba 15:55
Ahmet Ağaoğlu'ndan Abdullah Avcı açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı ile bir araya geldiklerini belirterek, "Alınacak tedbirleri, yapılacak olan çalışmaları, çözüm önerilerini birlikte değerlendirdik" dedi.

Ağaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Abdullah Avcı ile bugün İstanbul'da bir araya geldiklerini ve bu görüşmede genel bir değerlendirme yaptıklarını belirtti.
Son hafta alınan saha sonuçları ve ileriye dönük olarak kısa ve orta vadede yapacakları çalışmalar ile alacakları önlemler konusunda geniş kapsamlı bir değerlendirmede bulunduklarını vurgulayan Ağaoğlu, şöyle devam etti:

"Alınacak tedbirleri, yapılacak olan çalışmaları, çözüm önerilerini birlikte değerlendirdik. Kamuoyunun da bundan herhangi bir endişesi, şüphesi olmasın. Her zamanki gibi takımımıza, hocamıza güveniyoruz. Taraftarımıza göstermiş olduğu sabırdan dolayı teşekkür ediyoruz. Saha sonuçlarının onları hepimizden fazla üzdüğünü biliyoruz. Göstermiş oldukları destekten dolayı taraftarlarımıza camiaya minnettarız. Onların desteğini her zamankinden daha fzala ihtiyacımız olacak."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!