comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'ndan Abdullah Avcı açıklaması

27 Aralık 2020, Pazar 20:40
Ahmet Ağaoğlu'ndan Abdullah Avcı açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray mağlubiyetinin ardından takımın son durumu, Abdullah Avcı ve devre arası transferleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoağlu, Galatasaray mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

61 saat'e konuşan Ahmet Ağaoğlu, sosyal medyada düşen uçak videosundaki kadro dışı sözleriyle alakalı da konuştu. Ağaoğlu, "Benim o sözümün muhatabı Abdullah Avcı değil. Onlar kadro dışı ile ilgili önerilirle geliyor. Galatasaray maçı sonrası da gelebilirler diye sohbet anında söylenmiş sözler. Avcı'ya değil. " ifadelerini kullandı. 
"YAPILACAK TRANSFERLER VAR"

Taraftarın beklentileri doğrultusundaki bu işler sabırla, doğrusunu yapmaya çalışmak. Yapılan bazı transferler tutmamıştır. Doğrudur. Hoca değişikliği olduğu zaman genellikle bu tür şeylerle karşılaşırsın. bu da olasıdır. Bir hocanın oyun sistemi vardır, ona göre oyuncu ister. Hoca değişikliği yaşamış bu takım. Bazı oyunculardan istenilen verimin alınamaması doğaldır. Devre arası geliyor. Hocanın talebi, izleme heyetinin tavsiyesi doğrultusunda yapılacak transferler var. Zaten bizde onların çalışmasını yapıyoruz. Transferi dönemi geliyor. Hocanın talepleri, izlemenin tavsiyesi ile kulübün de imkanları doğrultusunda ara transfer döneminde transferler yapılacak. Önümüzdeki 25 maçımız var. Süper Kupa Finali var

"HOCAYA NEREYE GELDİĞİNİ, NE YAPACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYOR"

Hoca nereye geldiğini de çok iyi biliyor, ne yapacağını da çok iyi biliyor. Başkanın hocayla alakalı verdiği beyanatların farkında. Taraftarın reaksiyonu, son derece doğal. Taraftar takımından ne bekler? Ben ne beklerim. Başarı beklerim. Biz sıradan bir takım, sıradan bir kulüp olmadığımız için başarıyı uç noktada isteriz. Bırak mağlubiyeti, beraberlik bile Trabzonspor taraftarı için tahammül edilemez bir neticedir. Kalkıp taraftarı suçlamak son derece yanlış.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"