comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'dan Yusuf Yazıcı ve Sala için sürpriz transfer açıklaması

11 Şubat 2019, Pazartesi 17:46
Ahmet Ağaoğlu'dan Yusuf Yazıcı ve Sala için sürpriz transfer açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Cardiff City'nin uçak kazasında hayatını kaybeden yeni transferi Emiliano Sala'dan önce Yusuf Yazıcı'yı istediğini açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor canlı yayınında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ahmet Ağaoğlu, Manş denizi üzerinde uçağı düşen ve cansız bedeni bulunan Emiliano Sala ile Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı hakkında sürpriz transfer açıklamalarında bulundu.
 

Ahmet Ağaoğlu'dan Trabzonspor açıklamaları


Öncelikle Galatasaray karşısında hakem Ümit Öztürk'ün yönetimini eleştiren Ahmet Ağaoğlu açıklamalarında, "Galatasaray maçında verilmeyen penaltıyı hiçbir şekilde izah etmek mümkün değil. Başakşehir maçında yaşananlar da aklın izah edebileceği şeyler değildi. Milyonların izlediği pozisyonu gelip VAR'da izleyeceksin ve hala 'devam' diyeceksin. Ben bunun adını koyamıyorum. Trabzon Lisesi öğrencileri, 1915'te emperyalist kurşunlarla şehit oldu ve yıllarca mezun vermedi. O dönemki emperyalist güçlerle, dünkü maçın hakemini özdeşleştirdim. Ne var bunda?" ifadelerini kullandı.

"F.CK OFF SÖZÜNE NEDEN KART ÇIKMADI?"
Hakem nedeniyle federasyondan açıklama beklediğini belirten Ağaoğlu, "TFF'den dünkü maçla ilgili bir açıklama yapmasını istiyoruz. TFF, bizim oylarımız sonucu görev yapan bir kurum. Bırakın oynayarak kaybedelim kardeşim! Fenerbahçeli bir taraftar şunu sormuyor mu şimdi. 48 saat önce "f.ck  off" kırmızı kartsa niye dünkü maçta gösterilmedi? " dedi.

"CARDİFF SALA'DAN ÖNCE YUSUF'U İSTEDİ"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Cardiff City'nin uçak kazasında hayatını kaybeden yeni transferi Emiliano Sala'dan önce Yusuf Yazıcı'yı istediğini açıkladı. Ahmet Ağaoğlu, "Sala'dan önce Cardiff, Yusuf'u istedi." açıklamasını yaparak kaderin çarpıcı yüzüne vurgu yaptı.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)