comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu'dan transfer ve Nwakaeme yanıtı: '12 futbolcu'

30 Mayıs 2022, Pazartesi 22:22
Ahmet Ağaoğlu'dan transfer ve Nwakaeme yanıtı: '12 futbolcu'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdullah Avcı'nın 4 mevkiye istediği transferler için 10-12 futbolcu ile görüştüklerini açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, beIN SPORTS'a verdiği röportajda transfer açıklamalarında bulundu. Ağaoğlu, Abdullah Avcı'nın 4 mevkiye istediği transferler için 10-12 futbolcu ile görüştüklerini açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu konu hakkında "Hocanın bizden talebi 4 mevkii. Bununla alakalı temasta olduğumuz ve halen görüşmeleri devam eden 10-12 futbolcu var." ifadelerini kullandı.
"NWAKAEME'YE TEKLİFİMİZİ YAPTIK"

Nwakaeme ile yapılan sözleşme uzatma görüşmeleri ve futbolcunun düşüncesiyle ilgili soruyu yanıtlayan Ahmet Ağaoğlu, "Nwakaeme'ye teklifimizi yaptık. Kararını bekliyoruz. Para benim için önemli değil demiş. O zaman ortada bir sorun yok gibi algılıyorum ben bunu." diye konuştu.

"MANCHESTER UNITED'A KAFA TUTACAK KADRO KURMA ZORUNLULUĞUM YOK"

"Doğru örnek olur mu bilmiyorum. Süper Lig'e çıkan takımlar hoca ve takımı komple değiştiriyor. Geldikleri gibi gidenler çok. Şampiyonlar Ligi'ne kaldık. Benim Man United'a kafa tutacak bir kadro kurma zorunluluğum yok. Başarılı olamayınca peki ya borç? Şampiyonlar Ligi'nden para gelecek tamam. Oradan gelecek olan paranın 2-3 katını harcayıp Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olamayınca o borcun hesabını yapmak zorunda kalıyorsunuz."

"3 ÜLKENİN FUTBOL BÜTÇESİ NEGATİFTE"

"UEFA bir rapor yayınladı. Kimse farkında değil. Üç ülkenin futbol bütçesi negatifte. Türkiye, Polonya ve İsrail. Spor programlarında sadece yok efendim oyunu iki yönlü oynayan,, defans ağırlıklı oynayan kanat oyuncusu konuşuluyor. Biraz da buna bakalım."

"UĞURCAN ÇAKIR'IN KALMASINDAN YANAYIM"

Uğurcan Çakır'ın kalmasını istediğini ifade eden Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Uğurcan'ın takımda kalmasından yanayım. Uğurcan söz konusu olduğu zaman; şöyle bir duruyorum." açıklamasında bulundu.

ABDÜLKADİR ÖMÜR PİŞMANLIĞI:

"Abdülkadir Ömür'e Manchester City'den gelen 23 milyon euro'luk teklifi reddetmem hayatımın pişmanlığı. Yusuf'u verdikten 3 gün sonra gelmişti teklif. Onu da satmanın doğru olmadığını düşünmüştüm."

"TÜM KULÜPLER DESTEKLİYOR, 8+3 YABANCI KURALI 1 SENE UZATILMALI"

"8+3 yabancı kuralını kaç kulüp destekliyor?" sorusunu yanıtlayan Ahmet Ağaoğlu, "Tüm kulüpler destekliyor. 1 sene uzatılması konusunda talep var. Nereye gideceğimiz belli değil. Bu federasyonun yapmış olduğu en önemli iki üç yanlıştan birisi." diye konuştu.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!