comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için son noktayı koydu

22 Mayıs 2019, Çarşamba 17:57
Ahmet Ağaoğlu Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için son noktayı koydu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün transferlerinde son noktayı koydu. 

FutbolArena - Trabzonspor'un genç yıldızları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün transferleriyle ilgili başkan Ahmet Ağaoğlu TRT Spor canlı yayınına bağlanarak son noktayı koydu. 

"TRABZONSPOR İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Ünal Karaman'ın 2 yıl daha takımda kalması konusunda konuşan Ahmet Ağaoğlu, "Geçen sene Ünal hoca hayırlı olmuştu. Bir yola çıktık. Hep birlikte yolumuza devam ediyoruz. Allah yardımcımız olsun. Allah yardım ettiği sürece, iyi niyetimizle Trabzonspor için çalışmaya devam edeceğiz." dedi. 


Trabzonspor Haberleri: Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür takımda kalacak mı?


Ahmet Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı:

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir için sürekli olarak isteniyor, izleniyorlar. Ancak şu anda bize gelmiş resmi teklif yok. Premier Lig, La Liga ve Ligue 1'in en üst düzey takımları. Bizim amacımız kadromuzu muhafaza ve takviye etmek. Önümüzdeki 3-4 senenin takımını oluşturmaya çalışıyoruz. Altyapısıyla birlikte sürdürülebilir başarı için çalışıyoruz. Doğal olarak camia, her zaman bir önceki senenin üstünde bir başarı bekler. Trabzonspor zirve mücadelesinden kopamaz. Trabzonspor'un ruhunda yok.  Bizden oyuncu almak o kadar kolay değil. Yusuf ve Abdülkadir önümüzdeki sezon Trabzonspor forması giymeye devam edecekler. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.