comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu yeniden Trabzonspor başkanı seçildi

02 Aralık 2018, Pazar 17:58
Ahmet Ağaoğlu yeniden Trabzonspor başkanı seçildi

Trabzonspor'da olağan genel kurulda seçime tek aday olarak giren Ahmet Ağaoğlu, 790 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi.

FutbolArena - Trabzonspor 74. Olağanüstü Genel Kurulu'nda kulüp başkanlığına yeniden Ahmet Ağaoğlu seçildi.  Hayri Gür Spor Salonu'nda iki gün süren genel kurulda 15 sandıkta 828 üye oy kullanırken, oyların 790'nını alan Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan seçildi. Genel kurulda saat 17.00 itibariyle oy verme işlemi tamamlanırken, yaklaşık 45 dakika süren sayımın ardından Genel Kurul Divan Başkanı Ali Sürmen, tek listeyle seçime giren Ahmet Ağaoğlu'nun 790 oy alarak yeniden başkanlığa seçildiğini duyurdu.
 

Trabzonspor yeni yönetim kurulu


Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: 

Asil Üyeler: "Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven." 
Yedek üyeler: "Zafer Göktaş, Kemal Ertürk, Dursun Ali Sakarya, Tuncay Uzunal, Lokman Sadıklar, Eda Lermi Zorer ve İbrahim Şahinkaya.
 

Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor başkanlık konuşması


iHA'nın haberine göre Trabzonspor'da yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Ağaoğlu, yeni yönetim kuruluyla birlikte basın mensuplarına poz verdikten sonra, üyelere hitaben kısa bir konuşma yaptı. 

Bordo-mavili kulübün başkanı, üyelere kendisi ve arkadaşlarına gösterdikleri güven ve teveccüh nedeniyle teşekkür ederek, "Sorumluluğumuzun bilinci içerisindeyiz. Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntıların, problemlerin gerçekleriyle yüz yüzeyiz. Zaman zaman bu ve buna benzer yeminler farkı mecralarda yapılır ama ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım almış olduğumuz bayrağı kulübümüze hizmet anlamında daha ileriye, daha yükseklere taşımak için hepinizin önünde şerefimiz ve namusumuz üzerine söz veriyoruz" ifadelerini kullandı. 

AHMET AĞAOĞLU'NDAN GALİBİYET AÇIKLAMALARI

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoağlu, Kayserispor galibiyetinin ardından FutbolArena'ya konuştu:

"BİRAZ TUTUK OYNADIK AMA DEĞİŞİKLİKLERLE 3 PUANI ALDIK"

Beklediğimizin dışında biraz tutuk oynadık. Herhalde Onazi'nin olmayışı ve Sosa'nın geride oynaması hücum gücümüzü etkiledi. Yapılan değişiklikler skoru belirledi. 3 puanı aldık. 

"KAYSERİSPOR HER ZAMAN BU LİGDE OYNAMAYI HAK EDİYOR"

Kayserispor her zaman bu ligde oynamayı hak eden bir takım. İnanılmaz güzel ağırlandık. Güzel bir ev sahipliği yapıldı. Bunun altında eziliyoruz. Şehirde çok güzel insanlar var. İnşallah Kayserispor bundan sonraki maçlarında başarılı olur. Biz Kayserispor'u bu ligde görmek istiyoruz. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.