comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan! Açıklamaları

05 Aralık 2021, Pazar 17:38
Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan! Açıklamaları

Trabzonspor'da olağan genel kurulda seçime tek aday olarak giren Ahmet Ağaoğlu, 1152 oy alarak başkanlığa yeniden seçildi.

FutbolArena - Trabzonspor'da seçime tek aday olarak giren Başkan Ahmet Ağaoğlu, 1152 oyla yeniden başkan seçildi. 

TRABZONSPOR BAŞKANI AHMET AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI
3 yıllık görev süremizde yaşadığımız her sıkıntıda, her problemde, sadece ve sadece büyük Trabzonspor'un menfaatlerini gözeterek sergilediğiniz davranış ve divan kurulu üyelerinizle verdiğiniz destek nedeniyle divan kurulu başkanımıza teşekkür ediyorum. Hem yeni yönetim kurulunda yer alan arkadaşlara, hem de görevlerine yeni seçilen kurul başkan ve üyelerimizi kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun. Yönetim kurulum adına geçtiğimiz dönem yapmış olduğumuz çalışmalar asgari standartlarımız. Bundan sonra önümüzdeki hedefte asgari standart olarak bu çalışmaların niteliği bizim minimum standartımız olacak. Trabzonspor kulübü yönetim kurulu olarak artık her şeyi yeniden başladığı, yeni hedeflerin olduğu, arkamıza bakmadan neler yaptığınızın, neler başardığınızın hesabını yapmadan neleri yapamadığımız ve nerelerde hatalar yaptığımızın hesabını yaparak hedeflerimize kitleneceğiz. Arzulanan ve hayal edilen, düşünülen başarıya hedeflenmiş çalışma programıyla birlikte bu büyük camiaya layık olduğu noktaya getirmek için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü veriyorum. Trabzonspor'un hedefi sadece şampiyonluk ve sportif başarı değildir. Türk futboluna karşı da tüm kulüpler olarak sorumluluğumuz vardır. 

TRANSFER GELİŞMESİ

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Fildişi Sahili milli takım oyuncusu Jean Evrard Kouassi ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı. 27 yaşındaki hücum oyuncusunun hafta içinde Türkiye gelmesi bekleniyor. Bordo-mavili kulübün ara transfer döneminde 3 oyuncuyu daha kadrosuna katması bekleniyor. (İHA)
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!