comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor'u örnek alsınlar"

01 Mayıs 2022, Pazar 02:03
Ahmet Ağaoğlu:

Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un şampiyonluğunun ardından "Bu yılın planını geçen sene Şubat ayında yaptık. Önümüzdeki yılın planı da şimdiden belli." dedi 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, şampiyonluğun ardından teknik direktör Abdullah Avcı ile birlikte basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

AHMET AĞAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI
Bazı insanlara garip gelebilir. Biz geçen sene Şubat ayından bu yılın planlamasını yaptık. Hocamız Mart'ta listeyi teslim etti. Nisan ve Mayıs'ta transferlerin %80'ini bitirdik. Kamp yeri, hazırlık maçları belliydi. Bu sene de belli. Bizim kimseyle hesabımız yok. Üzerlerimize geldikçe de önümüze bakacağız. Planlamımızı yine yaptık. Transfer programımımız da belli. Hazırlık maçlarının tarihi de belli. Play-off veya direkt katılırız belli değil. Şampiyonlar Ligi hedefi doğrultusunda planımız hocamızın kafasında belli. Trabzonspor'un başarısında farklı şeyler aramaya gerek yok. Sadece Trabzonspor'un yaptıklarını yapın, siz de başarılı olursunuz. Önceden yol almazsanız olmaz. İnsanlar hak hukuktan bahsediyor. 35 senedir futbol aleminin içindeyim. Eğer farkındaysanız bu sene hiç konuşmadım. Eğer konuşursam anlatacak çok şeyim var. Artık bir daha hiçbir şekilde bizi o topun içine çekemezler. Bizim çizgimiz, hedefimiz, prensiplerimiz farklı. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!