comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: 'Sayın başkan Ali Koç ile konuştum.'

21 Mart 2020, Cumartesi 19:49
Ahmet Ağaoğlu: 'Sayın başkan Ali Koç ile konuştum.'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, liglerin ne zaman başlayacağı konusuyla ilgili olarak Kulüpler Birliği toplantısında görüşülenleri aktardı. A Spor'a bağlanan Ahmet Ağaoğlu'nun sözleri şu şekilde:


"2 VE 3. SENARYO KONUŞULMADI"
Sayın başkan 3 olasılık var dedi. Teleokonferans toplantısında 2 ve 3. maddeler hiçbir şekilde söz konusu edilmedi. Tamamen bütün konuşmalar, tartışmalar, öneriler, tavsiyeler 1. madde üzerine yoğunlaştı. Neydi 1. madde? Kulüplerin alacağı tedbirler ve neler uygulamaya konulacağı konusunda. Bütün kulüp başkanları görüşlerini ifade etti. 

"HER ŞEY YOLUNDA GİDERSE 17-18 NİSAN'DA BAŞLAYABİLİRİZ"

Her şey yolunda giderse ve bu yasak kalkarsa 17-18 Nisan'da müsabakaları kulüpler olarak oynamaya hazır olacak konuma gelmeyi hedefliyoruz. 

"PLAY-OFF NEDEN GÜNDEME GETİRİLİYOR BİLMİYORUM"

Play-off bazı çevreler tarafından gündeme getirilen bir konu. 8 hafta kalmış şurada. 4 takımla play-off oynadığınızı düşünürseniz zaten 6 maç oynayacaksınız. 6 maç oynayacak ortamın düşünüldüğü yerde 8 maç hayli hayli oynanır. Mustafa Cengiz'in de söylediği play-off uygulaması şu an için kimler tarafından neden dile getirildi bilmiyorum. Gündemde olan bir konu değil. 

17 NİSAN'DA BAŞLAMAZSA ALTERNATİF TARİH KONUŞULDU MU?

Ahmet Ağaoğlu, 17 Nisan'da başlamaması halinde alternatif çözüm var mı? sorusuna, "Son bir tarih belirlenmedi. Burada her şey virüsün seyirine bağlı. Son bir tarih belirlemek zaten mümkün değil. Ertelemelerin doğuracağı çok önemli sıkıntılar da var. Ekonomik ve finansal başta geliyor. 31 Mayıs itibariyle kontratları sona eren oyuncular var. Nasıl bir yol izlenecek? şeklinde bir sürü konu var. Hiçbiri gündem değil şu an. Önce canı kurtaralım." dedi. 

"ALİ KOÇ İLE KONUŞTUM"

"Fenerbahçe Beko basketbol takımının bazı oyuncularında #Koronavirüs şüphesi var. Sayın başkan Ali Koç ile görüştüm. Yapabileceğimiz bir şey olup olmadığını sordum. Sayın başkan hastanede, oyuncuların yanındaydı. Daha sonra konuşmak üzere telefonu kapattık. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)