comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: "Ligleri Haziran ayında oynayabiliriz"

18 Nisan 2020, Cumartesi 00:20
Ahmet Ağaoğlu:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Süper Lig'in kalan maçları için Haziran ayını işaret etti.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, A Spor'a yaptığı açıklamalarda yayıncı kuruluştan Mart ayındaki parayı talep ettiklerini ifade etti. Koronavirüs gündemini değerlendiren Ahmet Ağaoğlu, Süper Lig'in kalan maçları için Haziran ayını önerdi.
 

Süper Lig ne zaman başlayacak?


Yayıncı kuruluş ödemeleri durdurmasına tepki gösteren Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Mart'ta maçlar oynadık, bunların parasını yayıncı kuruluştan istiyoruz. Yaklaşık bir aydır kulüplerin kasasına para girmiyor" diye konuştu.

"HAFTADA 2 MAÇ OYNAYARAK BİTİREBİLİRİZ"
Süper Lig'deki belirsizlik için Haziran ayını işaret eden Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Ligleri Haziran ayının ilk ya da ikinci haftasında oynayabiliriz. Süper Lig'in geleceği ile ilgili her senaryoya hazırız. Haftada iki maç yaparak ligleri bitirebiliriz."

"YILDIZ TRANSFERİ GÜNDEMİMİZDE YOK"

Yeni düzende yıldız transferi yapmayacaklarına vurgu yapan Ağaoğlu, "Transferde Ekuban gibi kulübe katkı yapacak oyuncular önceliğimiz, uzun zamandır izlediğimiz oyuncularla ilgili çalışma yapıyoruz. Kadro maliyetimiz 17-18 milyon Euro. Yıldız futbolcu transferi gündemimizde yok" ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!