comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: "Galatasaray ve Beşiktaş'tan daha iyiyiz"

08 Ekim 2018, Pazartesi 18:14
Ahmet Ağaoğlu:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, ekonomik zorluklara rağmen, futbolculara ödeme yapan bir kulüp olarak şu anda Galatasaray ve Beşiktaş'tan daha iyi olduklarını söyledi. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Spor Toto Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Akhisarspor karşısında aldıkları 3-1'lik galibiyetin ardından Haber 61'e konuştu. 

"GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ'TAN DAHA İYİYİZ"
Bu kadar maddi imkansızlıklara, ekonomik zorluklara rağmen yine de oyunculara ödeme yapan bir kulüp olarak, benim tahminim Galatasaray, Beşiktaş'tan daha iyiyiz.

TAKIM BİRBİRİNE KENETLENDİ

Diğer bir tespitim ise takım birbirine kenetlendi. Sahada kenetlenmiş ve başarıya inanmış bir ekip var. Bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum. Takımda, sadece takımda değil kulüpte taşlar yerine oturmaya başladı ve bu da başarıyı getirecek. Çok şansız maçlar kaybettik. Kazanabileceğimiz maçlar verdik. Eğer o şansız puan kayıpları olmasaydı şuan ligde çok farklı bir yerde olurduk. Ama önümüzde 28 maç var. Camia bu takıma sahip çıktığı taktirde, ben her zaman onu söylüyorum 1 maç kazandığımızda göklere çıkarmayalım ama bir maç kaybettiğimizde de yerin dibine batırmayalım. Futbolcularımızın hepsi yetenekli ve kapasiteleri olan futbolcular.

TRABZONSPOR'UN ORTA SAHA VE FORVET HATTI TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ

Bana göre bu ekip ligde zirve yarışının içerisinde her zaman olacak. 1-2 maç kaybedebiliriz, şansızlıklar olabilir ama bu takımın gerçek gücünü yansıtmayan neticelerdir. Bu takım konsantre olduğu zaman sıkıntılardan, problemlerden sıyrılıp kafaları rahat olduğu zaman bunun hakkını verebilecek oyunculardan oluşuyor. Hep iddia ediyorum Trabzonspor'un orta sahası ve forvet hattı Türkiye'nin en güçlü orta sahası ile forvet hattı tartışmasız. Bunu taraftar ağzı ile söylemiyorum bağımsız bir gözle de baktığım zaman çok aşikar bir gerçek.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.