comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu, FutbolArena'ya konuştu! 'Karara saygılıyız'

19 Mart 2020, Perşembe 16:16
Ahmet Ağaoğlu, FutbolArena'ya konuştu! 'Karara saygılıyız'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, liglerin ertelenmesi durumunda alınacak karara saygı duyacaklarını belirtti.

FutbolArena - Süper Lig'de maçların ertelenmesi konusuyla ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil arasında gerçekleştirilen görüşmenin sonucu beklenirken Trabzonspor cephesinden konuyla ilgili açıklama FutbolArena'ya özel açıklama geldi.

AHMET AĞAOĞLU: "DEVLETİN KARARINA SAYGILIYIZ VE DESTEKLİYORUZ"
Türkiye'de her geçen gün artan koronavirüs salgını nedeniyle birçok kulüp ve futbolcuların maçların oynanmasını istememesi üzerine Bakanlık ile federasyonlar arasında görüşme yapıldı. Yapılan görüşmenin sonucu beklenirken Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, konuyla ilgili bordo mavili kulübün görüşlerini dile getirdi.

FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu, "Alınacak her karara saygılıyız. Aynı zamanda destek de olacağız. Ülkede sağlığın söz konusu olduğu öncelik sağlıktır. Devletin alacağı karara saygı gösterilir, eleştirilemez ve yol gösterilemez. Çıkan haberler kasıtlı ve kötü niyetlidir. Külliyen yalan" ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)