comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: 'FIFA'da biriken 18 dosya var'

06 Ocak 2019, Pazar 17:51
Ahmet Ağaoğlu: 'FIFA'da biriken 18 dosya var'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımın ekonomik durumuyla birlikte şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoağlu, Antalya kampında A Spor'a konuştu. 

"ABDÜLKADİR VE YUSUF ROL MODELİ"
Abdülkadir bizim genç oyuncularımız rol modeli. Biz artık sıradan bir takım değiliz. Abdülkadir için Premier Lig'den telefon aracılığıyla bir teklif geldi ama öyle zemin yoklama şeklindeydi. Abdülkadir ve Yusuf bizim marka elçimiz olacaktır. O yüzden yurtdışında onları La Liga'da 8 veya 10. sıradaki bir takıma gönderirsem hata yapmış olurum. 

"8 AYDIR NE ÇEKTİĞİMİZİ BİR BİZ, BİR ALLAH BİLİYOR"

8 aydır ne çektiğimizi bir Allah, bir biz biliyoruz. Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri bir yerlerde tatil yapıyor zannetmesin. Dün gece 2-3'e kadar çalıştık. Önceki gece aynı şekilde. Kaybolan sportif ve ekonomi disiplini rayına oturtmaya çalışıyoruz. 2-3 sene müsade edin, ondan sonraki senelerde gurur duyacağınız Trabzonspor olacağının sözünü verdik. 

"REALİST OLUNMASI LAZIM"

Geçenlerde bir takımın yöneticisi "Bu sene şampiyonuz" dedi. Ben de oldu canım ya dedim. Realist olunması lazım. Bizden böyle bir söz duydunuz mu? Bunlar hep popülist mesajlar. 

"FIFA'DA BİRİKEN 18 DOSYA VAR"

FIFA ile inşallah sorunu çözeceğiz. Şu anda biriken 18 dosya var. Transfere engel teşkil ediyor ama sadece transfere de engel teşkil etmiyor. Birkaç tane transfer yasağı alırsanız Allah korusun ondan sonra puan silme ve küme düşmeye kadar gider. Her çıkan dosyanın önünde baraj kuruyoruz. İnşallah top barajdan sekmez. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.