comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: 'Bize küfür ettiler ve alkolle iftira attılar!'

23 Haziran 2020, Salı 01:24
Ahmet Ağaoğlu: 'Bize küfür ettiler ve alkolle iftira attılar!'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu arasında gerilim yaşandı. İki başkan Beyaz TV canlı yayına bağlandı ve açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Hasan Çavuşoğlu ile yaşadığı olay hakkında Hasan Çavuşoğlu'nun açıklamalarına yanıt verdi. 

Beyaz TV canlı yayına bağlanan Ahmet Ağaoğlu şu açıklamaları yaptı:
"ABİM DEDİĞİ İNSAN BİZE KÜFÜR ETTİ"

Keşke sayın başkana sorsaydınız. İki kulübün yöneticileri arasında mesafe ne kadardı. Bizim bulunduğumuz tarafa ağza alınmayacak küfürler edildi. Orada bizim olduğumuz bölüme kadar gelip, küfürler edilmesi gerektiren ne vardı? Başkanın Abim diye tabir ettiği insan bize küfür etti. Biz de onun üzerine iade ettik. Sessiz mi kalacaktık?

"ÖLMÜŞ ANNEME KÜFÜR EDİLİNCE SAHAYA GİRDİM"

Ölmüş anneme küfür edilince sahaya girdim. Ayrıca Hasan Çavuşoğlu'nun ağabeyi bizim bölüme gelerek, bize ağza alınmayacak küfürler etti. Peki biz bu terbiyesizliğe, biz bu küfürlere sessiz mi kalacaktık?"

"HAYATIM BOYUNCA ALKOL ALMADIM"

Ben hayatım boyunca alkol almadım. Hayatı boyunca alkolün yanından geçmemiş bir adama alkollü diyerek küfürler ettiğini söyledi. Aramızda 30 metre mesafe var. O adamın 30 metre mesafeden kaldırıp sizin yanınıza getiren şey neydi? Bunlar hoş şeyler değil. İnsan yaptığından utansın. İnsan, yaptıklarından sorumludur. Sağdan soldan küfür ediyorlar, ondan sonra da. 

"TELEFONDAN NAKLEN YAYIN YAPIYORDU, ABİM 2 YAZIYORDU"

Telefondan naklen yayın yapıyordu. Sorun bakalım kime yayın yapıyormuş. Sizi tahrik edip, oradan naklen yayın yapıyordu. Kime yapıyormuş sorun bakalım. Protokol 2 yazıyordu. Kim o? Abim 2 yazıyordu. Bilmiyordum hangi abisine naklen yapıyordu. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!