comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu açıkladı! Yusuf Yazıcı rekor kırdı

05 Ağustos 2019, Pazartesi 12:37
Ahmet Ağaoğlu açıkladı! Yusuf Yazıcı rekor kırdı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı'nın transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'dan Lille'e transfer olan Yusuf Yazıcı ile ilgili Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Bordo mavili kulübün başkanı yaptığı açıklamada genç futbolcunun gidişini istemediğini ancak oyuncunun ısrarı nedeniyle transferin gerçekleştiğini söyledi.
 

Trabzonspor Haberleri: Yusuf Yazıcı'nın bonservis bedeli ne kadar?


Trabzonspor'un sponsorluk anlaşmasında konuşan Ağaoğlu şunları söyledi:

"Avrupa'da bazı kulüpler transferde ticaret yapıyor. Bizim futbola bakış açımız kesinlikle bu değil. Yusuf bizim için çok önemli bir aktördü. Bu sene rahatladık, paraya en ihtiyacımız olduğu dönemde bile göndermedik. Bizim yeniden başlayan hikayemizin başrol oyuncusu Yusuf'tu. Şu an itibariyle hikaye yarım kaldı. Biz işin para tarafında değildik. Böyle bir gelire de bu felsefe içerisinde ihtiyacımız yoktu. Fakat oyuncumuzun bu konudaki ısrarı transferi bu noktaya getirdi. Biz bu hikaye tamamlanana kadar hiçbir oyuncumuzu göndermeye niyetli değiliz, bu hikayedeki rolleri bitene kadar."
"İÇİME KAN DAMLADI"

"Çok net bir şekilde içime kan damladı. Bu hikayenin başrolü Yusuf'tu. Herhalde kısa sürede kendimi toparlayabilirim. İçim el vermese de Yusuf'un kararına saygı duyuyorum. Kendisi enteresan bir kişilik. Sürekli benim engellememe rağmen kendisi de sürekli benimle mücadele ederek gitmek istedi. Bu ülkede yetişip, Avrupa'ya transfer olan en pahalı futbolcu oldu. Bu misyonu da yaptı."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!