comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu: "4 kuşaktır hakemlik yapan aileler var"

10 Mart 2020, Salı 13:21
Ahmet Ağaoğlu:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, hakem kararlarıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 25. haftasında Trabzonspor deplasmanda Gaziantep FK ile 1-1 berabere kaldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, mücadelenin hakemi Hais Özkahya'nın kararları hakkında sert açıklamalarda bulunmuş ve TFF'ye de kural hatası başvurusu yapılmıştı. Ağaoğlu, Fanatik Gazetesi'ne de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"DERDİMİZ ADALET VE TÜRK FUTBOLU"
"Gidişat şunu gösteriyor ki, mücadelemiz artarak devam edecek. Bu düzen bozulana kadar ter akıtacağız. Derdimiz adalet arayışı, derdimiz Türk futbolu. Bütün bu olumsuzluklar ve hatalara, ‘eğitimsizlik, yetersizlik' gibi yakıştırmalar yapılıyor ve bu görüş destekleniyorsa, biz bunu kabul etmiyoruz. Eğitimsizliğe neden olanlar, yetkili olanlar, orada hakimiyet kurmaya çalışanlar kimse onlarla mücadelemiz sürecek. Büyük Trabzonspor camiası bir hakemi, bir kişiyi hedef almaz. Trabzonspor, bozuk düzenden beslenenlerle ve bu düzenin devam etmesini isteyenlerle mücadele eder."

"OSMANLI'DA BİLE HANEDANLIK 3 KUŞAK SÜRDÜ"

"Adalet arayan, Türk futbolunu yukarı çekmek isteyen kim varsa, bugün gelinen noktanın sorumlularının bu sistemin içinde kalmasına razı olmamalı. Öyle bir düzen ki bu bahsettiğimiz, 4 kuşaktır hakemlik yapanları besliyor! Tam 4 kuşaktır hakemlik yapan aileler var bu ülkede. Osmanlı'da bile hanedanlık 3 kuşak sürdü. Her türlü kirli oyuna, adaletsizliğe rağmen şampiyonluğa inanıyoruz. Şampiyon olursak Trabzonspor camiası olarak birlikte olacağız. Ben taraftarı olmadan şampiyon olan bir kulüp hatırlamıyorum. 41 bin seyirciye değil, 41 bin taraftara ihtiyacımız var Akyazı'da. O hafta bu hafta. Bundan sonraki her hafta, sonunda da o sene bu sene."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)