comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdullah Avcı'dan Galatasaray sözleri: "Çok üzgün ve sinirliyim"

21 Nisan 2021, Çarşamba 22:23
Abdullah Avcı'dan Galatasaray sözleri:

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray beraberliğinden sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 36. haftasında ezeli rakibi Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray maçından sonra basın toplantısında konuştu.

"SON 5 MAÇTA BERABERE KALDIK"
"Rakibi hiç devreye sokmadan tamamen oyunun ve sahanın hakimi olan, istediği organizasyonları ve opsiyonları hem savunmada hem de hücumda doğru uygulayan bir Trabzonspor vardı. Son 5 maç berabere kaldık. Bunların son 2'sinde son dakikalarda penaltı ve duran toptan goller yedik."

"ÇOK SİNİRLİYİM, ÇOK ÜZGÜNÜM"

"Bir yerden çok sinirliyim, bir yerden de çok üzgünüm. Üzgünlüğüm, oyuncularım çok iyi niyetli, verdiklerimizi tamamen uygulamaya çalışıyorlar ve saha içinde oyun üstünlüğünü eline alıyorlar. Kızgınlığım ise oyunun anları, aklın ve dakikası vardır... Bunları son 2 haftadır zaman zaman kaçırıyoruz. Son 22-23 maçtır geriden gelerek şampiyonluk yarışının içine kafamızı sokmaya çalıştık. Son 5 maçta 10 puan kaybettik. Bu müsabakaların hepsinde oyun bizim cebimizdeydi. Kazanabilirdik. Gelişen bir takımız. Bu iyi ama anları ve aklı duygularla karıştırmamalıyız. Duyguları aklın önüne koymamamız lazım. Bundan dolayı da kızgınım."

"TRABZONSPOR FORMASI AĞIRDIR, YARIŞIN İÇİNDE OLACAKTIR"

"Ligin bundan sonraki seyrinde kazanmak için mücadele edeceğiz. Trabzonspor forması için kazanmak ve şampiyon olmak çok önemlidir. Şampiyonluğa oynayacaktır. Bu sezon yarışa sonradan dahil olduk. Önümüzdeki sezon itibarıyla son anları, dakikaları doğru oynamak ve özellikle transfer döneminde doğru hamleler yaparak bu yarışın içinde olmak isteyeceğiz. Trabzonspor forması ağırdır ve bu yarışın içinde olacaktır."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"