comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdullah Avcı: "Oyunu kazandık ama skoru kaybettik."

05 Şubat 2024, Pazartesi 04:23
Abdullah Avcı:

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş maçının ardından "Oyun olarak kazandık ama skoru kaybettik." derken hakem kararlarıyla ilgili olarak "Geçen hafta 46. dakikada taç gol oluyor ve VAR'dan dönmüyor. Bu maçta 44. dakikadaki pozisyonun ne olduğunu merak ediyorum ve bilgilendirme istiyorum. Dönüşünde gol yedik. Kötü hissettirebilir" dedi. 

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Beşiktaş'a 2-0 yenildi. 

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
MAÇ DEĞERLENDİRME:

"Üst üste 4 maç kaybettik. Puan ortalamamız iyi giderken ve arayı açacakken biraz uzak kaldık. İlk 11'den 7-8 futbolcunun olmadığı, ayrılanların ve Afrika Uluslar Kupası'na gidenlerin olduğu süreci zorlanarak yaşadık. Kırılmalar olacaktı ama son 3 maçı kaybetmeyebilirdik. Trabzonspor büyük bir camiadır. Bu süreçlerden çıkışlar vardır. Galibiyet serisine tekrar başlayacağız. "Oyun olarak kazandık ama skor olarak kazanamadık. Rakibimizi bu anlamda tebrik ediyorum. Belki yeni transferler olacak. Sakatların ve Afrika Uluslar Kupası'ndaki oyuncuların dönmesiyle beraber taraftar desteğiyle üçüncülük ve Avrupa hedefine devam edeceğimizi düşünüyorum. Kupa devam ediyor. Her takım hep şampiyonluğa oynayamaz." 

HAKEM KARARLARI HAKKINDA

"İlk şutta 44. dakikada gol yedik. Hakemler hakkında fazla konuşmam. Merak ediyorum ve bilgilendirme istiyorum. Geçen hafta 46. dakikada taç gol oluyor ve VAR'dan dönmüyor. Bu maçta 44. dakikadaki pozisyonun ne olduğunu merak ediyorum ve bilgilendirme istiyorum. Dönüşünde gol yedik. Kötü hissettirebilir"

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!