comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdullah Avcı: "Beraberlikten hiçbir zaman memnun olmayız"

14 Mart 2021, Pazar 19:42
Abdullah Avcı:

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, golsüz biten BB Erzurumspor maçının ardından konuştu.

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig'in 30. haftasında konuk olduğu BB Erzurumspor ile 0-0 berabere kaldı. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"EN TEPEYİ ZORLAMAK İSTİYORUZ"
"Maç öncesi ifade etmiştim, bu yaptığımız iş her hafta bir sınav ve her hafta kazanmak istiyoruz. Özellikle Trabzonspor camiası da her zaman iyisini ister ve kazanmamızı bekler. Güncelde maç kazanmak, her maçı kazanmak ve en tepeyi zorlamak istiyoruz. Bu noktaya çok önemli mesafeler kat ederek geldik. Bugün baktığımızda hem önümüzdeki senenin oyun formasyonuyla ilgili çalışmalar yaptık. İki üç tane formasyon denedik. Hem de oyuncu üzerinden, ki performanslar belirleyici olacak."
 
"BERABERLİKTEN HİÇBİR ZAMAN MEMNUN OLMAYIZ"

"Erzurum zor deplasmandır. Saha şartları her iki taraf için de zorlayıcı oldu. Bugün kazanabilirdik de, kaybedebilirdik de. Böyle bir müsabaka oynandı. Oyun çok tatmin edici değildi. Bazen bölüm bölüm oldu, bazen bölüm bölüm olmadı. Berabere biten müsabakadan biz hiçbir zaman memnun olamayız. Bugünün değerlendirmesini geleceğe dönük formasyonda ve oyuncu performansında neler olduğunu haftalar ilerledikçe göreceğiz. Kazanmak için devam edeceğiz ve önümüzdeki senenin planlamasını hem oyun hem de oyuncu olarak yapacağız."

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"