comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdullah Avcı: "Avrupa'ya devam!"

03 Kasım 2022, Perşembe 23:20
Abdullah Avcı:

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ferençvaroş maçının ardından, "Trabzonspor'un olduğu her yerde Avrupa'da devam etmek vardır. Kısmet, yol haritası bu sene bu şekilde devam ediyoruz. İlk yarıdaki oyundan keyif aldık. İkinci yarı daha dengeli ama kontrol bizdeydi." dedi. 

FutbolArena - Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi grubundaki son maçında Ferençvaroş'u 1-0 mağlup etti ve grubu 3. sırada tamamladı. Temsilcimiz, Avrupa kupalarında yoluna Konferans Ligi'nde devam edecek. 

ABDULLAH AVCI'NIN AÇIKLAMALARI
İlk yarı itibariyle oyundan büyük keyif aldık. İkinci yarı dengeli bir oyun vardı. Kontrol bizdeydi. Daha fazla üretmeliydik elbette. Umut'un bugün ufak bir sakatlığı vardı. İhtiyaç olsaydı o riski alacaktık. 9 puanla grupta 3. sırada kaldık. Trabzonspor'un olduğu her yerde Avrupa'da devam etmek vardır. Kısmet, yol haritası bu sefer bu şekilde devam ettik. 

Abdullah Avcı, Trabzonspor taraftarları hakkında ise, "Hep beraber harika duygular yaşıyoruz. 3 kupa, organizasyonlar, saygı, sevgi ve iletişim. Çok mutluyum. Taraftar, her zaman her yerde bu desteği bana, ekibime ve kulübümüze gösteriyorlar. Biz onlarla 2 senedir çok güzel hikayeler yazıyoruz. Bizi bırakmasınlar. Pazar gününden itibaren full bir şekilde bekliyorum."" dedi. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!