comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdülkadir Ömür'e Milan'dan 20 milyon euro

30 Mayıs 2019, Perşembe 18:15
Abdülkadir Ömür'e Milan'dan 20 milyon euro

İtalya Serie A takımlarından Milan, Abdülkadir Ömür için kesenin ağzını açtı. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'da bu sezon yıldızı parlayan ve Avrupa'nın dev kulüplerinin gözdesi olan Abdülkadir Ömür için son olarak Milan devreye girdi. İtalya'da Milan kulübüne yakın kaynaklar kırmızı siyahlıların Abdülkadir Ömür için kesenin ağzını açacağını yazdı. 


Trabzonspor Haberleri: Abdülkadir Ömür transfer haberleri


Milan kulübüne yakın kaynaklar "Türk Messi" olarak manşete taşıdıkları Abdülkadir Ömür'ün bu sezon Trabzonspor'da sergilediği başarılı performansla Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çektiğini yazarken, diğer taraftan Milan'ın da genç yıldızı kadrosuna katmak için yarışa gireceğini ifade etti. 

20 MİLYON EURO
Öte yandan Trabzonspor kulübünün Abdülkadir Ömür'ün yanı sıra Yusuf Yazıcı'yı satmaya sıcak bakmamasıyla birlikte yüksek bonservis bedeli belirlemesi üzerine Milan'ın 20 milyon euro civarında bir ücrete kadar çıkabileceği duyuruldu. 

"ABDÜLKADİR ÖMÜR'Ü BARCELONA FARK ETTİ"

Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür'ü değerlendiren Gardi, "Abdülkadir Ömür'ün Milan'a transferi iyi olurdu. Trabzonspor'da takım arkadaşları ona Messi diyor, bunun sadece bir iltifat olduğunu sanmıyorum. Barcelona bile onun bir mücevher olduğunun farkında." diye konuştu. 

Övgüler dizmeye devam eden Gardi, "Abdülkadir Ömür ve Eljif Elmas Türkiye'deki 2 büyük yetenek. Teknik kapasiteleri İtalya'da oynayabileceklerini gösteriyor. Ozan Kabak da çok yetenekli olduğunu Stuttgart'ta gösterdi." diyerek sözlerini tamamladı.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.