comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdülkadir Ömür'e Liverpool'dan sonra Newcastle talip oldu

11 Ocak 2019, Cuma 00:48
Abdülkadir Ömür'e Liverpool'dan sonra Newcastle talip oldu

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür'e, Liverpool'dan sonra Newcastle'ın da talip olduğu iddia edildi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür'e İngiltere'den yeni bir talip daha çıktı. Daha önceden Liverpool'un izlediği genç futbolcu için geçtiğimiz günlerde Başkan Ahmet Ağaoğluyla konuyla ilgili olarak henüz resmi teklif almadıklarını söylemişti. 


Trabzonspor Haberleri: Abdülkadir Ömür transfer bonservis bedeli


Öte yandan Abdülkadir Ömür'e yeni bir talip daha çıktı. Liverpool dışında Premier Lig kulüplerinden Newcastle'ın da Abdülkadir Ömür'ü transfer listesine aldığı öne sürüldü. İngiliz basınında Karadeniz Gazete kaynaklı habere göre, Newcastle yönetimi Abdülkadir Ömür için devreye girdi. Ancak genç futbolcunun maliyeti korkutuyor. Daha önceden Liverpool'un izlemeye aldığı Abdülkadir'e biçilen fiyat 27 milyon pound olarak gösterilmişti. 

AHMET AĞAOĞLU NE DEMİŞTİ?
Hatırlanacağı üzere Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde Abdülkadir ve Yusuf hakkında yaptığı açıklamada, "Premier Lig'den Abdülkadir için teklif almıştık. Abdülkadir ve Yusuf bizim genç futbolcularımızın rol modeli. Biz sıradan bir takım değiliz. Kafamızda farklı projeler var. Altyapı projemizin iki aktörü var. Yusuf Yazıcı ve Albüldakir. Sadece futbol olarak değil, Trabzonspor'un altyapısına hizmet zorunluluğu var. Onlar bizim marka elçimiz olacak. Sıradan kulüplere gönderirsem hata yapmış olurum." dedi. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)