comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdülkadir Ömür sakatlandı! "İlk bilgi ciddi değil"

26 Temmuz 2021, Pazartesi 20:39
Abdülkadir Ömür sakatlandı!

Trabzonspor - Kasımpaşa hazırlık maçında Abdulkadir Ömür faul sonrasında sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Bu faulün ardından Trabzonspor cephesi tepki gösterdi. 

FutbolArena - Trabzonspor - Kasımpaşa hazırlık maçının ikinci yarısında Abdülkadir Ömür sakatlandı ve oyuna devam edemedi. 
Abdulkadir Ömür, rakibinin faulü sonrasında yerde kaldı ve sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemedi. Bu pozisyonun ardından Trabzonspor cephesi faule tepki gösterince iki takım kulübesi arasında gerginlik yaşandı. 
Abdulkadir Ömür'ün tedavisi ve yedek kulübelerindeki tansiyonun düşürülmesi için oyun bir süre durdu. A Spor Muhabiri Yunus Emre Sel'in aktardığı bilgiye göre, Kasımpaşa maçında faul sonrası sakatlanan Abdülkadir Ömür'ün ilk bulgulara göre durumu ciddi görünmüyor. Ancak bölgede oluşan ödemin inmesinin ardından kesin teşhis konulacak. İlerleyen saatlerde netlik kazanacak.

ABDULLAH AVCI'DAN AÇIKLAMA (A SPOR)

Abdülkadir Ömür dizin kenarından darbe aldı. Şu an itibariyle doktordan aldığım bilgi diz ve çaprazda bir şey yok. Birkaç gün sonra daha iyi olacak diye bilgi aldık. O bizi mutlu etti.

İLK 11'LER

Trabzonspor: Uğurcan, Peres, Edgar le, Vitor Hugo, Trondsen, Berat Özdemir, Hamsik, Bakasetas, Gervinho, Nwakaeme, Djaniny

Kasımpaşa: Harun, Tarkan, Brecka, Feyzi, Mortadha, Doğucan, Travnik, Hajradinovic, Ahmet, Yusuf Erdoğan, Umut Bozok

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"