comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdülkadir Ömür hangi maçta dönecek?

12 Eylül 2019, Perşembe 13:28
Abdülkadir Ömür hangi maçta dönecek?

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür'ün sakatlığıyla ilgili resmi açıklama yapıldı.

FutbolArena - Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde AEK ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan Abdülkadir Ömür'ün durumu belli oldu. Genç futbolcunun, geçirdiği ameliyat sonrası durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Abdülkadir Ömür ne zaman dönecek, Abdülkadir Ömür'ün sakatlığı ne kadar sürecek gibi aramaların yanıtları burada.
 

Trabzonspor Haberleri: Abdülkadir Ömür'ün sakatlığı ne kadar sürecek?


Trabzonspor'dan yapılan açıklamada genç futbolcunun 4-6 ay sahalardan uzak kalacağı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

"Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, futbolcumuz Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir Ömür'ün başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya'da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır” dedi.

Tedavinin bir süre Almanya'da devam edeceğini ifade eden Yaşar Kibar Güven, “Oyuncumuz Abdülkadir Ömür, ameliyat sonrası tedavi ve tetkikler için bir süre Almanya'da kalacak, ilerleyen süreçte ise Trabzon'a dönerek kontrollü olarak tedavisine burada devam edilecektir” dedi.

Ayrıca Başkanımız Ahmet Ağaoğlu da ameliyatın ardından futbolcumuz Abdülkadir Ömür'ü Almanya'da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti."

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)