comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Abdülkadir Ömür en büyük hayalini açıkladı

22 Nisan 2020, Çarşamba 11:17
Abdülkadir Ömür en büyük hayalini açıkladı

Trabzonspor'un genç futbolcusu Abdülkadir Ömür, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür, kulübün sosyal medya hesabında yayınlanan röportajında geleceğine dair hayallerini anlattı. Genç oyuncu, Barcelona'da oynamak istediğini belirterek Messi'ye olan hayranlığını dile getirdi.

"FUTBOLA BAŞLAMA SEBEBİM FATİH TEKKE"
"Çocukluğumdan itibaren Fatih Tekke videolarını izleyerek büyüdüm. Futbola başlamamdaki en büyük sebep Fatih Tekke. İlk hedefim Trabzonspor A Takımı'na çıkıp, başarılı olmak vardı. İkinci hedefim Trabzonspor ile şampiyon olmak. Şampiyonluktan sonra büyük hayallerimi büyük takımlarda gerçekleştirmek istiyorum."

"HIRSLI, KOMİK VE DUYGUSAL"

"Kendimi 3 kelimeyle anlatacak olursam hırslı, komik ve duygusal diyebilirim. Küçük yaşta kazma tutmayı, bahçe bellemeyi, makine tutmayı öğrendik. Belki de kollarım o zamanlar güçlü oldu. Köy işlerini çok seviyoruz. Kimse birbirinin evine gidip muhabbet edemiyor, çay içemiyor. Sanki yabancı gibiyiz. En yakın akrabamıza bile gidemiyoruz. Umarım virüs olayı fazla uzamaz ve bir daha yaşanmaz."

"BARCELONA VE MESSI HAYRANIYIM"

"Bir futbolcunun yaşayabileceği en büyük zirve Barcelona diyebilirim. Messi dünyanın en iyi futbolcusu. Ona benzetildiğim için mutlu oluyorum. Messi ve Barcelona hayranlığımı herkes biliyor. Yaşanılması zor bir hayalmiş gibi görünüyor ama ben bu hayali her zaman düşünüyorum. İnşallah Allah bize nasip eder."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!