comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor yöneticisinden Fenerbahçe'ye ağır sözler

02 Ocak 2017, Pazartesi 01:00
Trabzonspor yöneticisinden Fenerbahçe'ye ağır sözler

Gökhan Saral, "Bu Trabzon'un, Trabzon'lunun, Trabzonsporun hakkına cüret edenleri tarihten silme mücadelesidir." diyerek sert bir yazı kaleme aldı.

FutbolArena - Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda Fenerbahçe ve FETÖ davasına eklenen Şike dosyasını hedef aldı.

İşte o sözler:
"Şike yok, kumpas var diyerek her şeyi FETÖ terör örgütü yaptı, Fenerbahçe ele geçirme kumpası idi diyenler! Siz hiç ar, utanma, arlanma, hak bilmez misiniz? Ben haykıra haykıra "Şike başka Fetö başka" dedikçe en ağır cezalara çarptırıldım! Kaldı ki hayatımız Fetö ile savaşmakla geçti!

"BU AĞIR LEKEYİ NASIL VURDUNUZ?"

Siz maç oynarken size bu utanç, bu madalya bin asır yeter. Ancak sizi camialarınız ne yapar, hep birlikte göreceğiz! Bu ağır lekeyi nasıl vurdunuz Türk futboluna? Taraftarlarımız yollarda öldü. Kriz geçiren, intihar eden insanlarımız var. Ailelerimiz yetim, anne babalar evlat acısı ile yaşıyor. Değer miydi?

"BU ŞİKE MÜCADELESİDİR."

Ey büyük Trabzonspor camiası! Bunca rezilliği bizi hesaba katmadan yapanların, camiamıza zulüm edenlerin, hesabını elbetteki bozacağız! REZİLLİK BUDUR! Sevgili taraftarlarımız; Bu sadece bir kupa bir şike mücadelesi değildir! Bu Trabzonspor'un kuruluşundan bugüne verilen tüm mücadeleleri unutmamak, tarihine saygılı olma, Türkiye'nin çimentosu Trabzon'un, Trabzon'lunun, Trabzonsporun hakkına cüret edenleri tarihten silme mücadelesidir!"


 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)