comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'dan Bülent Uygun'a şike göndermesi

26 Şubat 2017, Pazar 17:48
Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'dan Bülent Uygun'a şike göndermesi

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın, Bülent Uygun'un 'Fenerbahçe için hapis yattım' sözünü eleştirdi.

FutbolArena - Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe maçı öncesi 3 Temmuz süreci hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu.
 

Trabzonspor cephesinden Bülent Uygun'a 3 Temmuz tepkisi


Şike soruşturmasının yapıldığı 2010-11 sezonunda Eskişehirspor'un başında bulunan Bülent Uygun, "Fenerbahçe'de futbolculuk yaptım, Fenerbahçe için 8 ay hapis yattım. Elhamdulillah hepsinden de intikamımı aldım." açıklamasını yaptı.

Radyospor'a konuşan Bülent Uygun'un 'Fenerbahçe için hapis yattım' sözünü ön plana çıkartan Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın, sosyal medya hesabından göndermeler yaptı.
Nevzat Aydın Twitter hesabındaki paylaşımında, "Eskişehirspor'un teknik direktörü başka bir takım olan Fenerbahçe için 'hapis yattım' diyorsa bu iki takım arasında ne olmuş olabilir?" sözlerini sarf ederek şike imasında bulundu.
 

Bülent Uygun'un 3 Temmuz ve Fenerbahçe açıklamaları


Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe maçı öncesinde Radyospor'a yaptığı açıklamada 3 Temmuz sürecinde yaşadıklarına dair konuştu. 

"SUÇSUZ YERE 8 AY HAPİS YATTIM"

"Fenerbahçe'de uzun yıllar futbol oynadım. Fenerbahçe ile birlikte bana yapılan kumpasta suçsuz yere 8 ay hais yapttım. Şimdi Elhamdulüllah yapanlardan da intikamımı aldım. Şimdi kumpas yapanların durumu ortada. Benim durumum da ortada."

"GAZİANTEPSPOR YÖNETİMİ BANA İNANIYOR"

Gaziantepspor'da yönetimin kendisine inandığını söyleyen Bülent Uygun, "Şu anda tüm konsantrasyonumu Gaziantepspor'a vermiş durumdayım. Kümede kalmayı hedefliyoruz ve büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bu özverili ve yürekli futbolcularım Gaziantepspor'u kümede tutarsa kahraman olacak. Ben de bundan büyük mutluluk duyacağım. 
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)