comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer Haberleri: İshak Doğan, Özer Hurmacı, Erkan Zengin, Musa Nizam ve Sefa Yılmaz yolcu

30 Haziran 2016, Perşembe 12:41
Trabzonspor Transfer Haberleri: İshak Doğan, Özer Hurmacı, Erkan Zengin, Musa Nizam ve Sefa Yılmaz yolcu

Yeni sezona 25 kişilik oyuncu kadrosuyla başlamayı planlayan Trabzonspor, öncelikli olarak Musa, Sefa, İshak, Özer ve Erkan ile yollarını ayırmak istiyor.

Bazı oyuncuları henüz elden çıkaramayan Trabzonspor'un dış transferde eli kolu bağlanıyor. Yeni sezon öncesi birçok oyuncusuyla yollarını ayıracak olan bordo mavililerde öncelik Musa Nizam, Sefa Yılmaz, İshak Doğan, Özer Hurmacı ve Erkan Zengin'in elden çıkarılmasına verildi. Trabzonspor bu 5 oyuncu ile yollarını en iyi şartlarda ayırmayı hedefliyor.

TEKLİFLER CAZİP DEĞİL
Musa Nizam için Antalyaspor ve Bursaspor'un, Erkan Zengin için ise Eskişehirspor'un nabız yokladığı öğrenildi. İshak, Özer ve Sefa için ise küçük çapta teklifler gelse de oyuncuların Trabzonspor'da aldıkları rakamlara ulaşamayacağı için kalmaktan yana tavır sergiledikleri belirtildi. Yönetimin bu konuda oyuncularla son bir görüşme yapacağı, aynı tavrı sergilemeleri durumunda ise ciddi yaptırımlar uygulayacağı öğrenildi.

AKYAZI'DA SEFERBERLİK

Bu arada, Trabzonspor'da Ramazan Bayramı'nın ardından Akyazı Stadı'n a çalışmalar hız kazanacak. Bordo mavililerin yapımı devam eden yeni mabedinde bayram dönüşü çalışan sayısının iki katına çıkarılacağı ve çalışma temposunun da artırılacağı belirtildi. Stadın yeni sezona yetiştirilmesi için büyük çaba gösterilirken, yönetimin bayramdan sonra loca satışları ile ilgili de detaylı bir çalışma yürüteceği öğrenildi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.