comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer Haberleri: Hakim Ziyech için sosyal medyada kampanya

22 Haziran 2016, Çarşamba 16:00
Trabzonspor Transfer Haberleri: Hakim Ziyech için sosyal medyada kampanya

Trabzonspor, Twente'de oynayan Hakim Ziyech transferinden henüz vazgeçmedi.

FutbolArena - Taraftarlar, sosyal medyadan kampanya başlattı.Küme düşme kararı kaldırılan Twente'nin Faslı yıldızı Hakim Ziyech'i son anda elinden kaçıran Trabzonspor, bu oyuncudan vazgeçmiş değil. 3 Milyon Euro'ya alınacakken Twente'nin son anda 10 Milyon Euro'ya çıkması üzerine Trabzonspor, transferi rafa kaldırmıştı.
 

Trabzonspor, Hakim Ziyech'i transfer ediyor mu?


Ancak Hollanda'da yaşayan fanatik Trabzonspor taraftarı menajer Sezer Özkan'ın ikna ettiği Hakim Ziyech'in Twente'ye rest çektiği öğrenildi. Hollanda basını da Hakim Ziyech'in Trabzonspor'da oynamak istediğini yazdı. Menajer Sezer Özkan'ın da Trabzon ile ilgili herşeyi Hakim Ziyech'e anlattığı hatta Faslı oyuncuya horon videoları bile izlettiği ortaya çıktı. Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar da twitter hesaplarından ‘Hakim Ziyeceh Trabzonspor'a' hashtag'i ile başlattıkları akım büyük yankı buldu.

Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'a da mesajlar atıldı. Twente'nin Sportif Direktörü Van Leeuwen'in de Trabzonlu menajer Sezer Özkan'ı arayarak; “Hakim Ziyech için baskınızı gördüm, akıllıca hareket” dediği öğrenildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.