comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer Haberleri: Hakim Ziyech iddiası

12 Haziran 2016, Pazar 13:55
Trabzonspor Transfer Haberleri: Hakim Ziyech iddiası

Trabzonspor'un adı Fenerbahçe ile anılan Twenteli Hakim Ziyech ile de ilgilendiği ortaya çıktı.

FutbolArena - Trabzonspor'un transfer gündemine bomba bir isim daha düştü. Bordo Mavililer'in bir süredir adı Fenerbahçe ile anılan Twenteli Hakim Ziyech ile de ilgilendikleri ortaya çıktı.

Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'ın Twitter'dan duyurduğu bu transfer girişimi Trabzonspor taraftarları arasında da büyük heyecan yarattı.
 

Trabzonspor, Hakim Ziyech'i transfer edecek mi?


Orta saha ve kanatta görev almasına rağmen geçtiğimiz sezon  Twente formasıyla 33 maçta 17 gol, 12 asistle oynayan 23 yaşındaki futbolcunun kulübüyle görüşmelerin başladığı ve futbolcunun da Türkiye gelmesi konusunda ikna edilmeye çalışıldığı kaydedildi.
Ziyech konusunda en büyük avantajı olarak ise Trabzonlu ve Trabzonsporlu menajer Sezer Özkan'ın devrede olması gösteriliyor. Ayrıca oyuncunun Ersun Yanal'la çalışacak olmasının ve Trabzon'daki futbol ortamının kariyerine katacakları da kendisine anlatılıyor.

Hakim Ziyech'in transferi durumunda bu oyuncunun katkılarının yanı sıra maliyetinin çok daha fazlasına elden çıkarılma ihtimali de Bordo Mavililer'in ısrarında büyük rol oynuyor.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.