comScore

Galatasaray Galatasaray

Trabzonspor maçı için satılan bilet sayısı

21 Ekim 2016, Cuma 14:32
Trabzonspor maçı için satılan bilet sayısı

Süper Lig'de Trabzonspor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da taraftarlar maça yoğun ilgi gösteriyor.

FutbolArena Özel - SporToto Süper Lig'in 8. haftasında Trabzonspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'da taraftarların bu maça yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Sarı kırmızılı kulübün Trabzonspor maçı için 50 bin taraftar hedefi koyduğu 90 dakikaya ilgi de arttı. Antalyaspor maçını 40 bin 812 kişiye oynayan ve Süper Ligde bu sezon rekor kıran Galatasaray, Cumartesi günü bu rakamı da geçebilir.
30 BİN BİLET SATILDI

Galatasaray-Trabzonspor maçı için satılan bilet sayısı saat 14:00 itibarı ile 30 bine ulaştı. 18 bin 500 adet kombine satan Galatasaray'da koltuk sahipleri de Türk Telekom Arena Stadına gelirse Trabzonspor maçında 45 bini aşkın seyirci olacak.

Galatasaray yönetimi, bu akşam ve maç günü satılacak biletler ile 50 bine yakın bir taraftar sayısına ulaşacaklarına inanıyor.

GÖRSEL ŞOV HAZIRLIĞI TAMAM

Özellikle her hafta olduğu gibi son gün bilet satış rakamları ve ‘kombine devir' sistemi ile Türk Telekom Arena'ya 50 bine yakın taraftarın gelmesine kesin gözle bakan Galatasaray Yönetimi de Trabzonspor maçı öncesinde ‘bayrak şov' hazırlıklarını tamamladı.

Türk Telekom Arena'da her koltuğa 60*40 ebatında Galatasaray bayrağı dağıtılacak. Ve bu kez Galatasaray taraftarı 90 dakika öncesinde dağıtılacak 50 bin bayrak ile de görsel bir şova imza atacak.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.