comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Hugo Rodallega'yı transfer edebilecek mi?

13 Ocak 2017, Cuma 00:00
Trabzonspor Hugo Rodallega'yı transfer edebilecek mi?

Transfer çalışmaları kapsamında savunma ve orta sahaya takviyeler yapan Bordo Mavililer Rodallega konusundaki ısrarlarını sürdürüyorlar.

FutbolArena - Kolombiyalı oyuncunun Trabzonspor'a gelmeme konusundaki ısrarını sürdürmesi ve beklenen menajerinin de görüşmeye yanaşmaması üzerine Bordo Mavililer'in bu isme geri çeviremeyeceği bir öneriyle gitmeyi planladığı belirlendi. Bu oyuncunun menajerini bekleyen ancak henüz görüşemeyen Trabzonspor 2 milyon Euro'nun üzerinde bir teklifle Kolombiyalı'yı ikna etmeye çalışacak.

HUGO RODALLEGA, İNGİLTERE'YE DÖNMEK İSTİYOR
Akhisar Belediyespor'daki Trabzonlu ve Trabzonspor'da oynayan arkadaşlarına Başkan Muharrem Usta'nın danışmanı olduğunu söyleyen bir isim tarafından arandığını söyleyen ve bu kişi tarafından 2 milyon 700 bin Euro'luk bir rakamın telaffuz edildiğini dile getiren Kolombiyalı yine de teklife sıcak bakmadı.

Kulübünden ayrılma kararı verse de Trabzon'a gelmeye sıcak bakmayan Hugo Rodallega'nın ise menajerine İngiltere'den bir kulüple anlaşması yönünde talimat verdiği ortaya çıktı. Trabzonspor'un ısrarı temaslarını kesmeyeceği ve özellikle Bursaspor maçının sonrasında girişimlerine yoğunluk vereceği vurgulandı. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)