comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: Transfer planı belirlendi

07 Haziran 2016, Salı 12:18
Trabzonspor Haberleri: Transfer planı belirlendi

Trabzonspor, UEFA kriterleri gereği 105 milyon TL olan toplam takım bütçesini 30 milyon TL'ye indirirse anlaştıkları oyunculara imza attıracak.

FutbolArena - Trabzonspor'da transferde ana amaç 105 milyon TL olan toplam takım bütçesini 30 milyon TL'ye düşürüp transfer yapmak. Bunun için Trabzonspor'un 75 TL'lik tasarruf yapması gerekiyor. Bunu yapabilmesi içinde eldeki oyuncuların satılması gerekiyor. 

Mali açıdan zor bir dönem geçiren Trabzonspor'da yönetim  oyuncu almak kolay; esas mesele oyuncu satmak dedi. Taka Gazetesi'ne konuşan Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Gençağa Meriç, “Transfer planımız hazır. Kadromuzu şekillendirme konusunda son aşamaya geldik. bütçemize uyacak ve ihtiyacımız olan oyuncularla bir kadro oluşturacağız” dedi.


Trabzonspor'un transfer planı


Trabzonspor Genel Sekreteti Gençağa, kulübün oyuncu alma konusunda sorun yaşamayacağını esas işilerinin oyuncu satmak olduğunu ifade ederek, oyuncu satarsak transferi yaparız dedi. Gençağa, “Bizim en önemli işimiz oyuncu satmak. Oyuncu almada sorun yok. Bütçeye uygun, iyi, karakterli oyuncular var. İyi satış yaparsak kadromuz ona göre daha iyi şekillenir” dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.