comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: Sadi Tekelioğlu takımdan ayrılıyor

30 Haziran 2016, Perşembe 14:04
Trabzonspor Haberleri: Sadi Tekelioğlu takımdan ayrılıyor

Trabzonspor altyapısında Sadi Tekelioğlu dönemi sona eriyor.

FutbolArena - Sadri Şener döneminde ayrıldıktan sonra, İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimi tarafından tekrar Gençlik Geliştirme Birimi'nin başına getirilen Tekelioğlu ile yola devam edilmemesi kararı alındı.


Sadi Tekelioğlu, Trabzonspor'dan neden ayrılıyor?


Bordo Mavili kulüple sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona eren ancak altyapı takımlarının final müsabakaları için 28 Haziran'a kadar görevini sürdüren Tekelioğlu ile yeni sözleşme imzalanmayacak.

Şota Arveladze'nin ayrılmasından sonra A Takım'ın başına geçen ancak yönetim kararıyla Hami Mandıralı'nın göreve getirilmesiyle eski konumuna dönen Tekelioğlu, özellikle medyaya farklı konularda verdiği demeçlerle dikkati çekmiş, bu tavrı Başkan Muharrem Usta'da rahatsızlık yaratmıştı.

Ayrıca Usta'nın, çeşitli mecralarda Tekelioğlu'un göreve devam etmeme isteğinde olduğu yönündeki  beyanları da tecrübeli teknik adamda rahatsızlık yaratmıştı.

Tekelioğlu'nun göreve devam etmemesinin kesinleşmesinden sonra altyapının başına kimin geleceği merak konusu olurken, bu yönde bir kaç alternatifin bulunduğu ve atamanın kısa sürede yapılacağı belirilendi.

Trabzonspor'la yolları ayıran Sadi Tekelioğlu ise çeşitli takımlardan kendisine gelen cazip teklifleri değerlendirerek yola teknik direktör olarak devam etme kararında.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.