comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: Mustafa Reşit Akçay loca alacak

15 Haziran 2016, Çarşamba 13:15
Trabzonspor Haberleri: Mustafa Reşit Akçay loca alacak

Uzun yıllar Trabzonspor altyapısında görev yapan, daha sonra 3'üncü ligden başlayarak, 2'inci lig, PTT 1'inci Ligi ve son olarak da Süper Lig'de takım çalıştıran Mustafa Reşit Akçay, yeni bir örnek davranışta daha bulunacak.

FutbolArena - İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde Trabzonspor'da çalışırken, alacağı olan 200 bin liranın kendisine ödenmemesini sorun yapmayan ve sonrasında bu parayı yazılı bir belgeyle bağışlayan Mustafa Reşit Akçay, yeni yapılacak Akyazı Stadı'ndan loca alacağını da açıkladı.

‘NE YAPARSAK BORCU ÖDEYEMEYİZ'

Akçay, "Trabzonspor kulübüne hepimiz borçluyuz" derken, "Bu borcu ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz. Alacağımı bağışlamamın hiç önemi yok. Fiyatı ne olursa olsun yeni stattan loca alacağım. Buradaki akrabalarıma vereceğim ve maçları izleyecekler. Benim de çok sevdiğim kulübüme bir katkım olsun. Trabzonspor çok zor durumda ve herkesin el vermesi gerekir. Bu nerenle mevcut yönetimi ve teknik kadroyu 2,5 yıl boyunca hiç eleştirmeyeceğim ve kulübün ayağa kalkması için de üzerime düşeni yapacağım” ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.