comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: Muharrem Usta'dan anlamlı ziyaret

20 Haziran 2016, Pazartesi 19:23
Trabzonspor Haberleri: Muharrem Usta'dan anlamlı ziyaret

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, ALS hastası eski futbolcy İsmail Gökçek'i ziyaret etti.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Genel Sekreter Gençağa Meriç, ALS hastası eski futbolcu İsmail Gökçek'i başkanlığını yaptığı ALS-MNH Derneği'nde ziyaret etti.
 

Muharrem Usta, ALS hastası İsmail Gökçek'i ziyaret etti


Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, İsmail Gökçek ve ALS hastalarının yanında olacaklarını belirterek, “Kulübümüzün bugüne kadar ilgi anlamında eksiklikleri olmuştur ancak bundan sonra dernek için ciddi çabalar sarfedeceğimizin sözünü veriyorum. İsmail ağabeyin Trabzonspor'daki dönemi benim üniversitedeki son yıllarıma denk gelmişti. O'nun Trabzonsporlu yıllarını, öncesini ve sonrasını da çok iyi biliyorum. Futbolculuğunda gösterdiği gayreti 15 yıldır mücadele ettiği hastalığının yanı sıra dernek başkanlığında da gösteriyor. Bu takdir edilecek bir durum. İnşallah bundan sonra İsmail ağabeyi yalnız bırakmayacağız. Kulübü her zaman yanında olacaktır. Bundan kendisi de ailesi de emin olsun" dedi.


Usta, Trabzonspor Dergisi'nin önümüzdeki aydan itibaren dijital ortama geçeceğini belirterek, derginin 1 numaralı abonesinin de İsmail Gökçek olacağını söyledi.
Eski Trabzonsplu futbolcu İsmail Gökçek, ALS-MNH Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Adalet Gökçek ve Tahir Kum ise Muharrem Usta ve Gençağa Meriç'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Muharrem Usta ziyaret sonunda Gökçek'e plaket verdi.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.