comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Divan Kurulu'nda Muharrem Usta'ya sert sözler

28 Mayıs 2016, Cumartesi 15:09
Trabzonspor Haberleri: İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Divan Kurulu'nda Muharrem Usta'ya sert sözler

Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Divan Kurulu'nda oldukça sert açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Trabzonspor'un Divan Kurulu'nda eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu kürsüye çıktıktan sonra oldukça sert açıklamalar yaptı. 
 

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan sert sözler - "1 lirasını yiyen şerefsizdir"


Bilindiğiniz üzere 2.5 yıl Trabzonspor'a hizmet ettik ve başkanlık görevimizi devrettik. Aslında o günden beri hiç konuşmadım. 5 dakikada da bilgi verilmez, bunu söyleyeyim. Sağolsun Ali Sürmen başkanımız telefonla aradı. Bizi sevmeyenler de var, sevenler de. Ben Genel Kurul'da da söyledim. Kim Trabzonspor'un villasını yedi veya yediyse namussuz, şerefsizdir. Bir lirasını yiyen haysiyetsizdir. Coşkun muhasebe müdürümüzde var Trabzonspor'da. Ben ilk seçildiğim zaman buradan sportif başkan olarak rezil olarak gidebilirim. Ancak bana 1 lira aldı dedirtmeyeceksin. Burası bakkal dükkanı değil. Borcu neyse, borsaya açık bir şirketsiniz, denetliyorsunuz. Başkan ve yetkili ağızlar 800 milyon liradan bahsediyor. Trabzonspor'un her kulüpte olduğu gibi stopaj borçlarını kimse ödemez giderler yapılandırma yaparlar. Ondan mı kastediyorsunuz oda o kadar tutmaz. Senetler var diyorlar piyasaya kim verdi senetleri. Trabzonspor'da olan kirli ilişkileri bilip açıklamayan namerttir. 


İbrahim Hacıosmanoğlu, Divan Kurulu'nda Muharrem Usta'yı hedef aldı


"Lucescu dediniz, dediniz. Ben Ersun Yanal'ı almadan 4 saat konuştum. Hiç kimsenin haberi oldu mu? Olmadı. Eğer benim pisliğim varsa verin savcının önüne, hesap vereyim. Muharrem Bey, sizi seçmelerinin nedeni neydi biliyor musunuz? Medical Park Hastanelerinin patronu İstanbul takımların ana sponsorundan kurtulduk dedi. Trabzonspor'un Abramovic'i geliyor. Niye? Trabzonspor sıkıntı çekmeyecek diye. İstanbul takımlarına sponsorluğunuz devam ediyor neden Trabzonspor'a dışarıdan sponsor arıyorsunuz?? Ben samimiyetimle söylüyorum ki, tepki üzerine geldim buraya. Uyuyan devi uyandırmaya gerek yok. Yardımcı olalım diyorum. Ben başkanı geçmiş olsun diye arıyorum ama geri dönmüyor. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!