comScore

FutbolArena TV

Trabzonspor eksik çalıştı

09 Temmuz 2018, Pazartesi 15:04

Slovenya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde sabah saatlerinde bir çalışma gerçekleştirdi. 10 oyuncunun katılmadığı çalışmalarda diğer oyuncuların ise neşeli oldukları gözlendi. 

Antrenmana sakatlığı bulunan Castillo'nun yanı sıra salonda çalışan Burak, Sosa ve Muhammet Beşir katılmadı. Hafif ağrıları bulunan Abdülkadir Ömür, Yüksel Şişman ve Luis Ibanez ise riske edilmeyerek takımdan ayrı yürüyüş yaparken, kampa geç katılan Esteban ve Ramil ile sakatlığı atlatan Kamil Ahmet Çörekçi yüksek tempolu koşu yaptı. 

Bordo-mavililer antrenmanın ilk bölümünde koşu yaparken, çalışmaya ısınma hareketleriyle devam etti. Pas çalışmasıyla devam eden antrenman sırasında oyuncuların birbirlerine kendi adlarıyla değil de şehir isimleri ile seslenmesi dikkat çekti.
 
Bordo-mavililer daha sonra iki grup halinde ayak tenisi oynadı. İddiasına oynanan ayak tenisi karşılaşmaları ise 1-1'lik eşitlikle tamamlanınca kazanan olmadı. Ayak tenisi sırasında kaptan Onur Recep Kıvrak, röveşata denemeleri ile dikkat çekti. 
FutbolArena YouTube kanalına abone olun, güncel futbol videolarını kaçırmayın.

 

Trabzonspor Videoları