comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İbrahim Hacıosmanoğlu bombaladı!

14 Şubat 2015, Cumartesi 19:53
İbrahim Hacıosmanoğlu bombaladı!

Spor Toto Süper Lig'de geçen hafta oynanan Fenerbahçe maçı öncesi hakem Bülent Yıldırım'ı aradığı gerekçesiyle Profesyonel Disiplin Kurulu tarafından 180 gün hak mahrumiyeti cezası alan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, suskunluğunu bozdu.

FutbolArena Özel - Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, FutbolArena'ya konuştu.
 
NE CEZA VERİRLERSE VERSİNLER!
 
Disiplin Kurulu'nun verdiği cezayı önemsemediğini söyleyen İbrahim Hacıosmanoğlu, "Ne kadar ceza verirlerse versinler ben her zaman doğruları, doğru bildiğim işleri yapmaya devam edeceğim" diye konuştu.
 
TFF'DEN AYRIMCALIK DEĞİL, EŞİTLİK BEKLİYORUZ...
 
Ligde Trabzonspor'un başarılı olmasını istemeyen kurumların olduğuna vurgu yapan Hacıosmanoğlu, "Sivasspor'la oynadığımız kupa karşılaşmasında hakem performansını gördünüz. Verdiği kararlar tamamen hatalıydı. Türkiye Futbol Federasyonu keşke biraz daha adil olsa. Biz ayrımcılık değil eşitlik bekleyenlerdeniz" dedi.
 
KUPA BİZİM NAMUS DAVAMIZ!

Futbol Federasyonu'nun 3 Temmuz sürecindeki yönetimini de eleştiren Başkan Hacıosmanoğlu, "Kupa bizim namus meselemiz. O kupayı ne olursa olsun müzemize getirmek için mücadele etmeye devam edeceğiz. Futbol Federasyonu, bunun aksini söyleyip bize haksızlık etse de bu davadan vazgeçmeyiz, vazgeçmeyeceğiz de" ifadelerini kullandı.

Haber: Ertan Süzgün 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.