comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta tweeti silmek zorunda kaldı

01 Ocak 2017, Pazar 18:43
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta tweeti silmek zorunda kaldı

Trabzonspor'da başkan Muharrem Usta yeni yıl mesajında kullandığı ifadelerin yanlış anlaşılma durumundan dolayı silmek zorunda kaldı. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta yeni yılla ilgili attığı tweeti gelen tepkiler sonrasında silmek zorunda kaldı. 

Başkan Muharrem Usta, sosyal medya heabından attığı tweete "50 yılın en çilelisi bize mi denk gelecekti." ifadelerini kullanınca yanlış anlaşılma ve gelen tepkilerin ardından bu paylaşımı silmek zorunda kaldı. 
NELER SÖYLEMİŞTİ?

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yeni yıla girdikten sonra saat 00:35 itibariyle ""50 yılın en çilelisi bize mi denk gelecekti. Ömrümden yılları çaldında gittin 2016. En içten dileklerimle... Herkese iyi yıllar" dilerim diyen Muharrem Usta, bir süre sonra Trabzonspor başkanlığı makamına "çileli" şeklindeki tweetini daha sonra yanlış anlaşılmaların ardından silmek zorunda kaldı. NEVZAT AYDIN'DAN TERÖR SALDIRISI SONRASI İSTİFA ÇAĞRISI

Öte yandan Nevzat Aydın da  Reina saldırısının ardından ilk tepkisini "Allah belanızı versin" ifadesiyle dile getirdi. Bordo Mavili yönetici, bunun ardından Memlekette terör cirit atıyor. Göstermelik de olsa bir yetkili istifa etmez mi arkadaş" diyerek istifa çağrısında bulundu. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)