comScore

Tozkoparan yeni bölüm izle, Tozkoparan 26. bölüm izle (TRT 1 İZLE)

08 Temmuz 2019, Pazartesi 22:44
Tozkoparan yeni bölüm izle, Tozkoparan 26. bölüm izle (TRT 1 İZLE)

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni ile takip edilen Tozkoparan dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Tozkoparan 26. bölüm izlemek için haberimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Tozkoparan yeni bölüm izle. Tozkoparan son bölüm izle. Tozkoparan TRT 1 izle. Tozkoparan yeni bölüm ne zaman? Tozkoparan yeni bölüm full izle. TRT 1 ekranlarında her Pazartesi akşamı yayınlanan Tozkoparan dizisinin son bölümü büyük ilgi gördü. Tozkoparan 26. bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Tokoparan dizi konusu nedir?


Küçük Mete'nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi. Minik yıldız Özgür Ege Nalcı'nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul'dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete'nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.

Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor. Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete'nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.
Tozkoparan İskender günümüzde tekrar hayat buluyor. 916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Heyecan Dolu Okçuluk Müsabakaları İçin Hazır Olun!Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.

 

TOZKOPARAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yakalandıkları tuzaktan kurtulmak için el ele veren Mavi Ay, bu tuzağın neyi korumak için oraya konduğunu öğrendiklerinde kendilerini yepyeni bir maceraya sürükleyecek olan bulmacayı da ortaya çıkarmış olacaklardır.

Elif'e doğum günü hediyesi olarak verdiği temrenin Mete'nin eline geçmesi Sinan'da büyük bir hayal kırıklığı yaratır. Bu sebeple de Elif'le yeni filizlenen arkadaşlığı hiç olmayacağı kadar büyük bir darbe alır.

Mete'nin bir yandan Salih Hoca'dan aldığı eğitimler devam ediyorken diğer yandan da Celal'in aksi yöndeki telkinleri Mete'yi içinden çıkılması zor bir duruma sokar. Acaba söylediklerinde kim haklıdır? Salih mi? Yoksa Celal mi?

Ormandan bal toplayıp bakkalda satma macerası başarısızlıkla sonuçlanan Berke, bu sefer daha tehlikeli bir işe el atar. Girdiği bu iş farkında olmadan kamptakileri de tehlikeye attığında ona gereken dersi Mavi Ay verecektir.

Cihan'ın yeniden okuldaki görevine kavuşmasıyla zor günler geride kalırken Yasemin'in yaz tatilini çalışarak geçirmek istemesi ve işini eve taşıması başta Kerime olmak üzere herkes için zor bir durum yaratacaktır.

Ormanda buldukları bulmacanın peşinden giden Mavi Ay, bir yandan karşılarına çıkan zorlu engelleri aşıp diğer yandan da onları adım adım takip eden Karayel ve Celal'i atlatabilecek midir? Onları gittikleri yerde ne gibi tehlikeler bekliyordur?
 

TRT 1 TOZKOPARAN 26. BÖLÜM İZLE


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!